M jak miłość, odcinek 1612: Przerażające odkrycie Rogowskich w Grabinie. Wszystkich zatrują! Marysia na tropie skażenia wsi - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1612: Przerażające odkrycie Rogowskich w Grabinie. Wszystkich zatrują! Marysia na tropie skażenia wsi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1612: Przerażające odkrycie Rogowskich w Grabinie. Wszystkich zatrują! Marysia na tropie skażenia wsi - ZDJĘCIA

2021-10-21 11:11

W 1612 odcinku "M jak miłość" blady strach padnie na Grabinę, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) z przerażeniem odkryją, że życie mieszkańców wsi jest zagrożone. Wszystkim grozi masowe zatrucie! Do przychodni Rogowskiego zaczną zgłaszać się chorzy pacjenci z niepokojącymi objawami zatrucia. Zaniepokojeni Rogowscy w 1612 odcinku "M jak miłość" przeprowadzą własne śledztwo, ale to Marysia wpadnie na trop skażenia ziemi w Grabinie. Wedrze się nawet na teren podejrzanej garbarni. Takiej afery jeszcze nie było!

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Grabina w 1612 odcinku "M jak miłość" stanie się miejscem zagrażającym życiu wszystkich mieszkańców! Ziemia we wsi gdzie mieszka rodzina Mostowiaków zostanie skażona niebezpiecznymi odpadami, które będą wypływać z beczek na terenie podejrzanej garbarni. Groza zapanuje w Grabinie kiedy ludzie zaczną masowo chorować, zgłaszać się do przychodni Artura Rogowskiego z niepokojącymi objawami, m.in. wysypką, ogólnym osłabieniem, fatalnymi wynikami badań krwi! Jedną z takich pacjentek w 1612 odcinku "M jak miłość" będzie Gabrysia (Sara Lesiczka), córka Oli (Justyna Karłowska), sąsiadki Mostowiaków, a zarazem przyjaciółki Uli (Iga Krefft).

Patrz też: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1611: Marcin po wyprowadzce Izy i dzieci do Gródka wreszcie się opamięta! Wrócą do siebie?

Rogowski w 1612 odcinku "M jak miłość" będzie miał dla Oli złe wieści o Gabrysi. Coś ewidentnie będzie szkodziło jej kilkumiesięcznej córce. Dlatego mała dostanie wysypki i będzie chorowała! To Ola zwróci lekarzowi uwagę na fakt, że dolegliwości dziecka mogą powodować odpady składowane nieopodal w garbarni.Z beczek będzie się wylewała jakaś substancja, która przeniknie do ziemi.

- Te beczki stoją po sąsiedzku, na terenie nieczynnej już garbarni. Kiedy pada deszcz, na ziemi obok nich robią się takie błękitne kałuże. A w okolicy ludzie też chorują - zauważy Ola.

Dlaczego w 1612 odcinku "M jak miłość" mieszkańcy Grabiny będą chorować?

Dla Marysi i Artura w 1612 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że nie mogą tego tak zostawić! Zwłaszcza, że Rogowski będzie miał zbyt dużo przypadków chorób i zatrucia mieszkańców Grabiny. Zgłosi sprawę do sanepidu, a poza tym w 1612 odcinku "M jak miłość" zacznie przesłuchiwać byłego właściciela garbarni, który będzie także jego pacjentem.

Ale to Marysia w 1612 odcinku "M jak miłość" zamieni się w prawdziwego detektywa! Niczym skuteczny, niezłomny Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) rozpocznie niebezpieczne śledztwo w garbarni. Zakradnie się do tajemniczych beczek i po kryjomu pobierze próbki. Gdy tylko Rogowską zauważy ochroniarz, w pośpiechu ucieknie, raniąc się w rękę

Niestety w 1612 odcinku "M jak miłość" badania próbek z beczek składowanych w garbarni w Grabinie potwierdzą najgorsze przypuszczenia Rogowskich! Ziemia będzie skażona, wszystkim mieszkańcom wsi będzie groziło zatrucie wywołujące groźne choroby. W garbarni będą przechowywane są toksyczne odpady, w których znajduje się chrom, przenikający do gleby. Nadmiar chromu będzie miał przerażające skutki dla zdrowia mieszkańców Grabiny!

Rogowski w 1612 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Marysię, że toksyczny chrom może nawet wywołać nowotwory u ludzi!

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany