jak miłość, odcinek 1611: Wojtek znów straci ojca! Znienawidzi byłego kochanka Joasi jeszcze bardziej

i

Autor: VOD.TVP.PL jak miłość, odcinek 1611: Wojtek znów straci ojca! Znienawidzi byłego kochanka Joasi jeszcze bardziej

M jak miłość, odcinek 1611: Wojtek znów straci ojca! Znienawidzi byłego kochanka Joasi jeszcze bardziej

2021-10-29 10:30

W 1611 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) nie pozbiera się po kolejnej stracie! Michał (Paweł Deląg) tak wiele mu pomógł, zawsze wsparł, a nawet opłacił mu wymarzony wyjazd. W 1611 odcinku "M jak miłość" nastolatek dowie się, że to już koniec, a Ostrowski, którego traktuje niemal jak ojca, wyjeżdża na zawsze i już nie wróci! Chłopak wpadnie w szał, a za wszystko obwini byłego kochanka Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Wojtek znienawidzi Leszka (Sławek Uniatowski) i nie będzie przebierał w słowach. Razem z Michałem ostro się na niego uwezmą.

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Wojtek dowie się, że ukochany Michał znika z życia jego i Joasi. Chłopak bardzo przywiązał się do Ostrowskiego i traktuje go niemal jak ojca!

- (...) Dzwoniłam do twojego trenera, powiedział mi, że klub nie pokrył kosztów twojego wyjazdu, to kto zapłacił za zgrupowanie? - zapyta się Joasia w 1611 odcinku "M jak miłość", chociaż będzie już wiedziała, że chłopak mógł liczyć na pożyczkę od Michała. - Nie chciałem ci mówić, bo nie mieliśmy kasy, ale luz, umówiłem się z Michałem, że to odpracuję. Będę mu kosił trawę w ogródku - objaśni młody chłopak. - Michał wyjeżdża - rzuci Chodakowska. - To jak wróci - będzie pyskował nastolatek. - Nie wróci - powie stanowczo Joasia, a chłopakowi zrzednie mina. - Jak to? - zapyta załamany. 

Przeczytaj: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

Wojtek w 1611 odcinku "M jak miłość" osobiście pomówi z Michałem. Nie będzie mógł znieść myśli, że ten ich zostawia. - Wyjeżdżasz i co? Nawet nie miałeś zamiaru mi o tym powiedzieć? Co jest? - zapyta Wojtek. - Najwyraźniej przyszedł czas... - objaśni tajemniczo Ostrowski, a chłopak od razu połączy fakty i domyśli się, że znów chodzi o Leszka. Wścieknie się i nieźle go obgada. - To przez tego palanta, tak? - zapyta znając odpowiedź. - Co mam ci powiedzieć? Sam wymyśliłbym inne zakończenie tej historii. Myślałem, że kiedyś zostaniemy rodziną, ale najwidoczniej nie jest nam to pisane - powie smutno Michał. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2502: Macocha Klary pogrąży ją w sądzie! Wszystko dla pieniędzy ze spadku - ZDJĘCIA

Słowa pisarza w 1611 odcinku "M jak miłość" będą dla Wojtka prawdziwym wstrząsem. - Ale chyba nadal będziemy kumplami? - zapyta z nadzieją, a Michał potwierdzi. Wojtek jeszcze długo nie zakryje pustki po mężczyźnie, który tyle dla nich zrobił.  Nawet nie ukryje wściekłości na Leszka i to jego obarczy całą winą. Nie będzie wiedział, że Krajewski niedługo znów pojawi się w życiu jego i Joasi. Kobieta darzy go uczuciem, którego sama nie potrafi pojąć i się pozbyć. Znów zrobi się zamieszanie wokół Leszka, a tym Wojtek na pewno nie będzie zachwycony.

M jak miłość, odcinek 1611 ZWIASTUN: Michał odejdzie na zawsze! Marcin uratuje pobitą żonę z rąk brutala i wyda na siebie wyrok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze