M jak miłość, odcinek 1611: Joasia na pożegnanie Michała jeszcze go dobije. Przyzna się jak go wykorzystała- ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1611: Joasia na pożegnanie Michała jeszcze go dobije. Przyzna się jak go wykorzystała- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1611: Joasia na pożegnanie Michała jeszcze go dobije. Przyzna się jak go wykorzystała- ZDJĘCIA

2021-10-29 8:01

Pożegnanie w 1611 odcinku "M jak miłość" będzie dla Michała (Paweł Deląg) prawdziwym ciosem. Nie dość, że od dawna lata za Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), to jeszcze ta go odepchnie, a na do widzenia rzuci mu garść ostrych słów. Chodakowska w 1611 odcinku "M jak miłość" nawet nie będzie udawać, że nie zrobiła z Ostrowskiego głupiego. Powie mu w twarz, że go wykorzystała. On dał jej wszystko i nawet pod koniec załatwił pieniądze na spłatę długu i wsparł kobietę. W zamian dostanie okrutną prawdę.

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Michał będzie domykał ostatnie kwestie przed wyjazdem. Najtrudniej będzie mu się pożegnać z Joasią, w której dawno temu się zakochał i nigdy nie umiał traktować jej jak zwykłej koleżanki. Chodakowska jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość" dawała mu nadzieję, potem zniknęła na jakiś czas we Francji, a po przyjeździe zakomunikowała, że jednak nic do niego nie czuje. W 1611 odcinku "M jak miłość" Michał zachowa się z klasą i pójdzie porozmawiać z kobietą. Nie spodziewa się, że ta da mu cios prosto w serce.

- Pora zerwać ten plaster. Wydawnictwo sprzedałem, spłaciłem stare długi… - zacznie wymieniać Ostrowski, który zrobi małe podsumowanie przed opuszczeniem Warszawy. Właśnie wtedy Joasię natchnie i pomyśli, że właściwie to cały czas wykorzystywała dobroć mężczyzny, a sama nie zrobiła nic.

Zobacz trudną rozmowę Joasi i Michała w 1611 w GALERII ZDJĘĆ>>>

- Ty tak... Ale ja nigdy nie zdołam spłacić swoich długów wobec ciebie.(…) Ty zawsze byłeś blisko mnie. Wspierałeś, pomagałeś… A ja... niczego w zamian ci nie dałam - powie wprost Joasia w 1611 odcinku "M jak miłość", tym samym przyznając się, że ciągnęła z tej znajomości profity, a Ostrowski wiecznie nic nie otrzymywał. - Dałaś tyle, ile mogłaś… Ja się w tobie zakochałem, ty we mnie nie.(…) Gdy zobaczyłem cię z Leszkiem, zrozumiałem, że to jest coś, z czym nie mam szans wygrać… - wyzna poruszony Michał.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło nigdy nie wróci do żony Joanny i syna! To Radwan go zastąpi, ale Aśka nie przestanie czekać- WIDEO

Chodakowskiej w 1611 odcinku "M jak miłość" zrobi się głupio, ale chyba przez powiedzenie prawdy, trochę jej ulży. - Leszek chyba planuje ślub… Z jakąś celebrytką, modelką, miss czegoś tam… Więc wiesz, że ja z kolei nie mam szans wygrać z nią - podsumuje trudną sytuację Joasia w 1611 odcinku "M jak miłość". Michał znów wyświadczy jej "przysługę" i o niczym nie informując, spotka się z Leszkiem (Sławek Uniatowski) i naopowiada mu bzdur o tym, że kobieta jest niby w ciąży. Przez niego Krajewski pomyśli, że nie ma szans u Joasi.

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze