M jak miłość, odcinek 1609: Nowy dom Marzenki i Andrzejka! Wyprowadzą się z siedliska na zawsze - ZWIASTUN

2021-10-26 8:57
M jak miłość, odcinek 1609: Nowy dom Marzenki i Andrzejka! Wyprowadzą się z siedliska na zawsze
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1609: Nowy dom Marzenki i Andrzejka! Wyprowadzą się z siedliska na zawsze

W 1609 odcinku "M jak miłość" Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i ich córeczka Kalinka (Oliwia Kępka) zostaną bez dachu nad głową! Będą zmuszeni wyprowadzić się z siedliska na zawsze. Jacek (Tomasz Sobczak) nie będzie miał skrupułów i nawet nie pojawi się osobiście poinformować małżeństwo o sprzedaży terenu. Marzenka w 1609 odcinku "M jak miłość" wpadnie w panikę, ale z ratunkiem popędzi Andrzejek i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Okaże się, że rodzina zyska nowy dom! Jak to możliwe? Zobaczcie ZWIASTUN 1609 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku "M jak miłość" Marzenka i Andrzejek znajdą się pod ścianą. Nad siedliskiem znów zbiorą się czarne chmury. Ula (Iga Krefft) i Bartek musieli się go pozbyć jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość", kiedy to Lisiecka przepuściła wszystkie pieniądze w Australii i przyjechała z długami. Dlatego też siedlisko przejął biologiczny ojciec Lilki (Monika Mielnicka). Od tamtej pory miało zyskać drugie życie. To za bardzo nie wyjdzie, a Jacek nawet nie raczy pokazać się na miejscu, poinformuje telefonicznie, że sprzedał ziemię.

- Przed chwilą dzwonił do ciebie Jacek, zostawiłeś komórkę... - powie Lisiecka do męża w 1609 odcinku "M jak miłość", gdy ten wróci do domu. - Tak? I czego chciał? - zapyta Andrzejek. - Jacek zdecydował się sprzedać siedlisko. Tym razem to już naprawdę koniec... - usłyszy koszmarną wiadomość.

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1609: Dawid przyzna się co zrobił Kai! Ula pozna szokujący wynik testu ciążowego

W 1609 odcinku "M jak miłość" sytuacja stanie się naprawdę poważna, a Marzenka zacznie panikować, że zaraz wylądują na bruku. - Nad tym siedliskiem ciąży chyba jakaś klątwa... - oceni Ula, a Andrzejek będzie bardzo zaskoczony, że Jacek tak ich potraktował. - A co myślałeś? Że specjalnie przyjedzie, żeby się z wami pożegnać? Dla niego to tylko biznes, siedlisko ma przynosić zysk. A skoro przynosi straty, trzeba je sprzedać... - powie twardo Ula w 1609 odcinku "M jak miłość". - Boże, gdybym tylko miała kasę... Zrobiłabym wszystko, żeby je ratować... - doda Lisiecka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1608: Poważna choroba Lenki. Kinga z chorą córką spowoduje wypadek, a później wszyscy będą płakać - ZDJĘCIA

Jak się okaże w 1609 odcinku "M jak miłość" Andrzejek i Bartek mają swój plan na ratowanie sytuacji. Okaże się, że policjant, Marzenka i ich córeczka będą mieli nowy dom! - Na tej działce, którą kiedyś kupiłem... Chcemy z Bartkiem postawić dom. Gotowiec, drewniany, z prefabrykatów. (...) To miała być niespodzianka. Ale w tej sytuacji chyba przyśpieszymy trochę działania, co, brat? - wyzna Andrzejek. - Szybko uwiniemy się z budową. A zaczniemy już w ten weekend... - doda z entuzjazmem Bartek, a obie kobiety wpadną w zachwyt. 

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze