M jak miłość, odcinek 1609: Basia dowie się co Dawid zrobił Kai i nigdy mu nie wybaczy! To dlatego się rozstali - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1609: Basia dowie się co Dawid zrobił Kai i nigdy mu nie wybaczy! To dlatego się rozstali - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1609: Basia dowie się co Dawid zrobił Kai i nigdy mu nie wybaczy! To dlatego się rozstali - ZWIASTUN

2021-10-26 20:52

W 1609 odcinku "M jak miłość" życie Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) legnie w gruzach, a jej serce rozpadnie się na kawałki! To Dawid (Iwo Wiciński) tak potwornie skrzywdzi 12-letnią córkę Rogowskich. Kiedy zakochana Basia będzie umierała ze strachu, że Dawid umrze w szpitalu, on w 1609 odcinku "M jak miłość" zada jej bolesny cios. Choroba popchnie Jaszewskiego do tego, by odsłonić wreszcie prawdziwą twarz. Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie, dlaczego rozstał się z Kają (Justyna Zielska). To co Basia usłyszy od Dawida wpędzi ją w rozpacz. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość" i dowiedzcie się więcej ze ZWIASTUNA.

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Dawida w 1609 odcinku "M jak miłość" wyjdzie wreszcie na jaw, a mroczna przeszłość nastoletniego syna Jaszewskich, ukochanego chłopaka Basi wpłynie na dalsze losy nie tylko jego rodziców, ale także rodziny Rogowskich! Mimo, że w 1609 odcinku "M jak miłość" chory Dawid powoli będzie odzyskiwał siły, a Basia odwiedzi go, że okazać mu swoje wsparcie, pokazać jak bardzo jej na nim zależy, to nastolatka zacznie dręczyć wciąż niewyjaśniona sprawa byłej dziewczyny.

Piękna Kaja z "M jak miłość", której zdjęcia Dawid umieścił na pierwszej wystawie w Grabinie, była z Jaszewskim kiedy ten mieszkał jeszcze z Olgą (Małgorzata Lewińska) i Mariuszem (Tomasz Lulek) w Krakowie. Po tym co Dawid zrobił Kai cała rodzina musiała wyjechać, a schronienie znalazła w Grabinie. Poza tym Jaszewski chodził na terapię, a jego rodzice postanowili, że nikt nigdy nie pozna prawdy o postępku chłopaka. To Olga najbardziej kryła Dawida, chroniła go przed konsekwencjami podłego czynu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1609: Dawid pokaże prawdziwą twarz psychola! W obliczu śmierci przestanie ukrywać jaki jest podły - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1609: Dawid przyzna się co zrobił Kai! Ula pozna szokujący wynik testu ciążowego

Sprawdź też: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

W 1609 odcinku "M jak miłość" Dawid uzna, że Basia musi znać całą prawdę o Kai. Zwłaszcza, że dojdzie do wniosku, że choroba, na którą cierpi to kara za to, że doprowadził Kaję do próby samobójczej. Najpierw jednak zwierzy się matce Oldze, że żałuje tego co zrobił. Jaszewska ostrzeże go, że teraz najważniejsze jest to, by historia się nie powtórzyła. Żeby Basia nie stała się drugą Kają!

Zanim w 1609 odcinku "M jak miłość" Dawid odsłoni prawdziwą twarz przed Basią, będzie się bił z myślami czy przez to nie zniszczy uczucia, które ich łączy. Wybierze jednak szczerość, a nie życie w ciągłym kłamstwie, udawanie kogoś, kim nigdy nie był. Bo Basia do końca w 1609 odcinka "M jak miłość" nie będzie wiedziała, że Dawid to psychopata, którego fascynuje cierpienie innych ludzi, nawet mu bliskich.

Karina Woźniak w "Kulisach serialu M jak miłość" zapowiedziała, że jej bohaterkę czekają dramatyczne przeżycia związane z Dawidem, który na jej oczach się zmieni, ale nie do końca.

- Dawid ściąga swoją maskę twardziela, złego chłopca, który niczego się nie boi. Dawid może się zmienić, może nie być taki jak dotąd. Basia nie rozumie tego, dlaczego Dawid ją odtrąca. Nie rozumie, bo wielokrotnie była z nim w trudnych sytuacjach, wspierała go, a nagle on mówi słowa, których nigdy nie chciałaby usłyszeć. Na pewno nie jest to dla niej łatwy czas, ale ma wsparcie rodziców, którzy mimo tego co zrobiła, mimo wszystkich wybryków, które były przez Dawida, wspierają ją. Pomagają jej przejść przez ten zły czas... Basia w końcu dowiaduje się prawdy. Dawid wyjawia jak jest jego przeszłość i Basia w końcu otwiera oczy! - wyznała 16-letnia aktorka, która w "M jak miłość" gra 12-latkę!

Co Dawid w "M jak miłość" zrobił byłej dziewczynie Kai?

W końcu w 1609 odcinku "M jak miłość" Dawid zadzwoni do Basi ze szpitala, żeby przyznać jej się do wszystkiego, co zrobił Kai. - Przyszły moje wyniki. Już wszystko jest ok...

- Tak?! Wiedziałam! Wiedziałam, że będzie dobrze! Tak się cieszę! - radość Basi nie będzie miała granic. Do chwili aż Dawid jej przerwie i zacznie mówić o swojej byłej dziewczynie.

- Jest coś, o czym już dawno powinienem był ci powiedzieć... Chodzi o Kaję. Pytałaś dlaczego się rozstaliśmy. I odpowiedź jest prosta. Przeze mnie, przez to jakim dupkiem dla niej byłem!

Co prawda w 1609 odcinku "M jak miłość" nie wyda się co dokładnie zaszło między Dawidem a Kają, że dziewczyna chciała się zabić, ale Basia pogrąży się w rozpaczy. - O co chodzi? Dlaczego płaczesz? - zapyta zaniepokojony jej stanem Artur Rogowski (Robert Moskwa). Basia nie zdoła powstrzymać łez.

- Bo ja go w ogóle nie znałam tato... Gdybyś wiedział jaki on był podły, to... Ja już chyba nie chcę z nim być... - powie Basia, której Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość" złamie serce. Tak jak kiedyś Kai!

M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze