M jak miłość, odcinek 1607: Szokująca propozycja Michała w dniu rozwodu Izy i Marcina. Tak będzie ją pocieszał

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1607: Szokująca propozycja Michała w dniu rozwodu Izy i Marcina. Tak będzie ją pocieszał

M jak miłość, odcinek 1607: Szokująca propozycja Michała w dniu rozwodu Izy i Marcina. Tak będzie ją pocieszał

2021-10-08 14:18

W 1607 odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień rozwodu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Michał (Paweł Deląg) nie odpuści i wykorzysta słaby dzień Izy, by móc ją podejść! Będzie doskonale zdawał sobie sprawę, że Chodakowska za chwilę stanie się rozwódką, a on wyłoży szokującą propozycję! W 1607 odcinku "M jak miłość" Ostrowski weźmie się za niebanalne pocieszanie Izy w tajemnicy przed Marcinem. Zaskoczy ją śmiałą propozycją, która nie powinna paść w dniu rozwodu. Nie spodziewa się, że rozpęta tym piekło!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza będzie szykowała się do ostatecznego rozstania z mężem. Chodakowskich w 1607 odcinku "M jak miłość" czeka rozwód, ale zanim to nastąpi, fakt ten wykorzysta Michał. Odkąd Ostrowski poznał żonę Marcina, wokół nich pojawiła się dziwna chemia i spora nić porozumienia. Co prawda, nigdy nie połączył ich romans, tak jak się to wydawało Chodakowskiemu, ale nie da się ukryć, że kobieta robi na pisarzu wrażenie. Michał postanowi wykorzystać sytuację smutku i rozwodu Izy i z rana wyśle do niej dziwnego smsa z dwuznaczną propozycją! 

- Cześć, chcę się wyrwać na kilka dni w jakieś fajne miejsce. Może pojedziesz ze mną? Odreagujesz... Trzymaj się i daj znać. Michał – napisze Ostrowski w wiadomości. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

Iza początkowo w 1607 odcinku "M jak miłość" zignoruje wiadomość od Michała i zasmuci się, że to nie Marcin wysłał jej chociaż krótki sygnał, że może jednak do rozwodu ma nie dojść. Niestety Iza w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie zmuszona do pojechania pod budynek sądu, gdzie niemal wpadnie pod auto! Na szczęście Marcin w porę zareaguje i to on uratuje ją spod pędzącego samochodu. - Co ty wyprawiasz?! Potrąciłby cię! Nie widziałaś go? - zapyta zdezorientowany Chodakowski. - Zamyśliłam się... Zupełnie nie zauważyłam tego samochodu. Boże, Marcin, dziękuję... - wyduka pełna emocji Iza. Kiedy już oboje spotkają się w 1607 odcinku "M jak miłość" z Piotrkiem (Marcin Mroczek) na rozprawie sądowej, nagle wszystko się odmieni. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 18, odcinek 213: Patrycja pogrąży Wiktora w sądzie! Oskarży byłego męża, że ją pobił, a teraz broni bandyty - ZDJĘCIA

Zduński zaproponuje Chodakowskim by ci zdecydowali się na separację i póki co odłożyli rozwód. Oboje przystaną na tę propozycję. - Dziękuję, że nie dopuściłeś do naszego rozwodu – ucieszy się Iza w 1607 odcinku "M jak miłość" po wyjściu z sądu. Później Chodakowscy spotkają się na wspólnej kolacji, kiedy to Marcin przypadkowo zauważy smsa od Michała. To da mu do myślenia i odbierze całą sytuację jako kolejną zdradę! Trudno mu się jednak dziwić, skoro Ostrowski pozwoli sobie na śmiałą propozycję w dniu rozwodu Izy. Marcin wścieknie się i wyjdzie. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze