M jak miłość, odcinek 1607: Joasia wzbogaci się na cierpieniu Michała! Odda jej cały majątek na pożegnanie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1607: Joasia wzbogaci się na cierpieniu Michała! Odda jej cały majątek na pożegnanie

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia wzbogaci się na cierpieniu Michała! Odda jej cały majątek na pożegnanie

2021-08-31 10:55

Michał (Paweł Deląg) odejdzie z "M jak miłość" w 1607 odcinku, ale Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wcale nie będzie płakać za byłym kochankiem. Tak długo bawiła się uczuciami Michała, dawała mu nadzieję, że będą razem, że zdesperowany Ostrowski w 1607 odcinku "M jak miłość" odpuści. Cierpienie po stracie miłości Joasi popchnie go do ostatecznej decyzji - sprzeda wydawnictwo, które wygrał w pokera. Trudno w to uwierzyć, ale pieniądze zostawi właśnie Chodakowskiej. To będzie prezent na pożegnanie Michała! Brzmi niedorzecznie? Na tym jeszcze nie koniec!

"M jak miłość" odcinek 1607 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wydało się jak Michał odejdzie z "M jak miłość" z życia Joasi! Po tym jak Paweł Deląg w czerwcu ogłosił, że nie będzie już grał dłużej w "M jak miłość" stało się jasne, że losy jego bohatera będą nieodłącznie związane z tym co czeka Joasię. Bo przecież przed długi czas tę parę bohaterów łączyło coś więcej. Mimo, że Chodakowska nigdy nie kochała swojego sąsiada, to Michał łudził się, że kiedyś będą razem. W 1607 odcinku "M jak miłość" Michał pojawi się po raz ostatni na ekranie. Paweł Deląg nie zostanie uśmiercony w serialu, ale jego bohater zniknie na zawsze. W jaki sposób?

Nie przegap: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Michał w 1607 odcinku "M jak miłość" sprzeda wydawnictwo swojego przyjacielowi (Conrado Moreno) z Hiszpanii. I wszystkie zdobyte w ten sposób pieniądze podaruje Joasi! Zlituje się nad ukochaną, która będzie miała poważne problemy finansowe. Nie dość, że Joasia po śmierci ojca Adama (Juliusz Krzysztof Warunek) wcale nie dojdzie do siebie, będzie zmagała się z zaburzeniami psychicznymi i zacznie brać leki na uspokojenie, to jeszcze już w 1597 odcinku "M jak miłość" powoli zacznie tracić wzrok. A do tego Chodakowska nie będzie mogła znaleźć pracy za godziwe pieniądze. A na utrzymaniu ma przecież syna Wojtka (Feliks Matecki) i dorosłą, ale studiującą we Francji córkę Zosię (Julia Wróblewska).

Pożegnanie Michała z Joasią w 1607 odcinku "M jak miłość" upłynie w smutnej atmosferze. Ostrowski zdoła jednak ukryć żal do ukochanej, że nie obdarzyła go taką miłością, na jaką zasłużył. Zrozumie jednak, że nie ma sensu dłużej czekać na Chodakowską, której serce wciąż będzie należało do Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski).

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Sprawdź też: M jak miłość. Ciało Mateusza znalezione w porcie! Marcin przekaże Mostowiakom tragiczne wieści - ZWIASTUN

Biedna Joasia w 1607 odcinku "M jak miłość" dość szybko przeboleje stratę kolejnego po ojcu ważnego mężczyzny w swoim życiu. Na pocieszenie weźmie od Michała duże pieniądze ze sprzedaży wydawnictwa! Wzbogaci się na cierpieniu Ostrowskiego, ale wyrzuty sumienia niezbyt długo ją będą dręczyć. Dlaczego? Bo kiedy w 1607 odcinku "M jak miłość" Michał odejdzie na zawsze, do jej życia znów wróci Leszek. Nie sam, ale z nową kochanką Luizą (Dominika Kryszczyńska), która okaże się głupiutką Miss Fitness.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
Najnowsze