M jak miłość, odcinek 1604: Paweł stanie w obronie Majki. Będzie ją ratował przed obleśnym typem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1604: Paweł stanie w obronie Majki. Będzie ją ratował przed obleśnym typem

M jak miłość, odcinek 1604: Paweł stanie w obronie Majki. Będzie ją ratował przed obleśnym typem

2021-09-14 12:07

W 1604 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) rzuci się na pomoc poszkodowanej Majce (Laura Samojłowicz)! Zduński zauważy, że obleśny typ nagabuje Chojnacką i nie zostawi tak kobiety. Paweł w 1604 odcinku "M jak miłość" przekona się, że panowanie nad emocjami bywa trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Bo czy można skreślić osobę, którą kiedyś się kochało i która zniknęła w nie do końca jasnych okolicznościach? Paweł przekona się o tym, kiedy zobaczy Majkę w niebezpieczeństwie. Rzuci się na ratunek, a potem czeka ich koszmarna rozmowa.

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka wpadnie w poważne tarapaty. Odkąd kobieta pojawiła się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), będą z nią same problemy. Bezdomna, biedna i zaniedbana Majka dostanie pomoc od Franki (Dominika Kachlik), której złamie się serce na widok kobiety w potrzebie. Niestety Chojnacka już w 1604 odcinku "M jak miłość" przyniesie Zduńskiemu i jego narzeczonej problemy.

Obleśny typ z bistro przyczepi się do Majki i zacznie ją nagabywać! Paweł zareaguje natychmiast. Niewiele myśląc rzuci się na pomoc byłej kochance i nie pozwoli, by stała jej się krzywda. Może udawać, ale stare uczucia są ważne i pojawią się wraz z pojawieniem się Majki. Zduński nie będzie pałał pozytywnym nastawieniem do byłej partnerki, ale ma ku temu swoje powody. Po koszmarnym zajściu w bistro czeka ich trudny temat. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Iza przez rozwód z Marcinem sięgnie dna! Upije się do nieprzytomności i zdemoluje mieszkanie – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1597: Majka wyżali się France jaki błąd popełniła w przeszłości! Do tej pory za niego płaci. Powie jej o Pawle?

Majka w 1604 odcinku "M jak miłość" poczuje się odpowiedzialna za zamieszanie w knajpie i pójdzie do rowerowni Pawła podziękować mu za pomoc. Tam wywiąże się między nimi intymna rozmowa o przeszłości. 

- (...) Jak dziś pamiętam... Zostawiłaś mi list, żebym cię nie szukał, bo musisz sobie kilka spraw poukładać i odezwiesz się za jakiś czas... - ironicznie powie Paweł. - Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba... - powie Zduński, który będzie mocno niezadowolony, że musi rozmawiać z byłą kochanką. Czyżby bał się, że jeśli spędzi z nią czas dłużej, to znów się zakocha?

Przeczytaj: M jak miłość. Chory plan Argasińskiego. Nie tylko Patrycja i Łukasz zapłacą wysoką cenę za to upokorzenie. Ordynator zatrze wszystkie ślady - WIDEO

Majka i Paweł w 1604 odcinku "M jak miłość" nie dojdą do większego porozumienia. Rozmowę przerwie im zresztą Franka, która w 1604 odcinku "M jak miłość" wtargnie do rowerowni. Jeszcze nikt się nie spodziewa, że Chojnacka poprzestawia wszelkie plany na przyszłość i obróci los Zduńskiego i Franki. Kobieta stanie się niebezpieczna i dopiero później wyjdzie na jaw, że ma problemy z narkotykami i podejrzane kontakty wśród szemranego towarzystwa. Chłodne traktowanie Pawła może jeszcze pogorszyć sprawę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze