M jak miłość, odcinek 1604: Ostatnia rozmowa Magdy i Wareckiego. Adam wyjawi jej co wyprawiał Andrzej - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Ostatnia rozmowa Magdy i Wareckiego. Adam wyjawi jej co wyprawiał Andrzej - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1604: Ostatnia rozmowa Magdy i Wareckiego. Adam wyjawi jej co wyprawiał Andrzej - WIDEO

W 1604 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pożegnanie Magdy (Anna Mucha) z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak). Młodszy, przystojny amant, który często mówi wierszem i ma wielką ochotę szeptać Budzyńskiej czułe słówka podczas namiętnych nocy, podda się. Wokół jego osoby zaczną dziać się bardzo nieciekawe rzeczy, z oskarżeniem o pedofilię w finale! Warecki w istocie nie będzie winny tak poważnym pomówieniom w sprawie Ani (Gabriela Świerczyńska), ale spreparowane dowody będą świadczyły jednoznacznie przeciw niemu. I prawdopodobnie właśnie z tego powodu uzna, że w takiej atmosferze nie uwiedzie pięknej Magdy i zniknie. A może zrozumie, że podrywanie Magdy nie jest ok? Pewne jest, że "na do widzenia" Warecki nieźle "obsmaruje" Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Gwiazdy zdradzają jaka jest prawda - sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ujawniamy: w 1604 odcinku "M jak miłość" Magda i podrywający ją Adam pożegnają się! Ostatnie słowa niedoszłych kochanków wcale nie będą takie miłe i pełne słodkości, jak w dotychczasowych ich rozmowach "przy kawce". Faktem jest, że emocje będą buzować, bo to co zaczną wyprawiać nastolatki - Ania i jej były chłopak Damian (Oliver Proctor) - będzie "o pomstę do nieba wołać"! I emocje szybko udzielą się dorosłym, co pociągnie za sobą nieodwracalne skutki. Jak będzie wyglądało rozstanie Magdy z Adamem?

- Jak to, co ma Andrzej do zarzucenia Wareckiemu?! Po pierwsze to jest człowiek młodszy od Andrzeja, wyższy... Przystojniejszy - to bym dyskutował, mądrzejszy - też, ale generalnie kręci się w okolicy i sieje jakieś zagrożenie i niepewność. Andrzej jako samiec alfa takich osobników traktuje z podejrzliwością i z niechęcią - zdradza grający Budzyńskiego Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". 

Warecki w 1604 odcinku "M jak miłość" w końcu zrozumie, że wybrał sobie na rywala mężczyznę, z którym nie ma żadnych szans wygrać. A kiedy w szkole, w wyniku chorego spisku Damiana zaczną się poważne problemy Wareckiego, postanowi szybko zakończyć to, co zaczął z Magdą. Jak to zrobi?    

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? W tajemnicy załatwi sobie telefon i uratuje Łukasza - ZDJĘCIA

- Warecki czuje złość do Budzyńskiego, że tutaj (w sprawie Ani) nie ma sobie nic do zarzucenia. Ale faktycznie, z tyłu głowy ma, że to co czuje do Magdy jest trochę nie na miejscu... - przyznaje w "Kulisach M jak miłość" Wojciech Świeściak.  - Ta konfrontacja z Budzyńskim uświadamia Adamowi, ze to już poszło za daleko. 

- To nie ma sensu. Trzymaj się, Magda - powie Warecki Budzyńskiej w 1604 odcinku "M jak miłość". 

- Warecki nie spodziewał się takich konsekwencji - ujawnia Świeściak w "Kulisach".

Anna Mucha nie wypowiada się w ostatnich "Kulisach serialu M jak miłość" pod tytułem "Chyba całkiem im odbiło" w ogóle. Czy to oznacza, że Magda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa? Co usłyszy od niedoszłego kochanka na temat męża? Zobacz koniecznie WIDEO!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1607: Serce Joasi nie wytrzyma widoku Leszka z nową kochanką! To kolejny objaw choroby - ZDJĘCIA

Dramat Ani w "M jak miłość" zamieni życie wszystkich w koszmar! Budzyński nigdy sobie nie daruje, że do tego dopuścił
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze