M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego się z nim rozstała! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego się z nim rozstała! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego się z nim rozstała! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

W 1604 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) pozna prawdę, dlaczego historia miłości jego i Majki (Laura Samojłowicz) miała taki smutny koniec. Dawna kochanka zostawiła Zduńskiego bez jednego słowa i zniknęła. Do dziś Paweł nie wie dlaczego, ale Majka odeszła i postanowi wszystko mu wyjaśnić. Właśnie teraz, kiedy Zduński układa sobie szczęśliwe życie z Franką (Dominika Kachlik) i w jego życiu zapanował spokój, Majka wraca jak upiór z przeszłości. Dosłownie, bo piękna niegdyś dziewczyna jest teraz zaniedbaną bezdomną narkomanką! W 1604 odcinku "M jak miłość" okaże się, czego była kochanka tak naprawdę chce od Pawła! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" nareszcie dowiemy się po co do życia Pawła znów wkroczyła Majka. Dawna kochanka pojawia się w nowym sezonie "M jak miłość" głodna, brudna i obdarta, a po dawnej urodzie niewinnej dziewczyny ślad zaginął. Jednak serce Pawła drgnie, kiedy zrozumie, że dawna miłość jest tuż obok niego. Czy o to właśnie chodzi Majce?

W 1597 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Majkę po raz pierwszy po latach. Trudno będzie poznać dawną piękność, zwłaszcza, że będzie czaić się zakapturzona pod bistro Kingi. W końcu wejdzie do lokalu i oznajmi France wprost, że jest głodna, a narzeczona Pawła ją nakarmi. Przy okazji wysłucha też zwierzeń bezdomnej Majki, a wieczorem kobieta stanie na progu ich mieszkania! Ostatecznie Franka zaoferuje kobiecie w kłopotach pracę w bistro, a przy okazji wyjdzie na jaw, że Paweł i Majka byli kiedyś kochankami. I tak dojdzie do tego, że  1604 odcinku "M jak miłość" silniejsza już Majka pojawi się w rowerowni Pawła i będzie miała tylko jeden cel. Jaki?    

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

M jak miłość, odcinek 1597: Narkomanka Majka zacznie nękać Pawła. Pożałuje rozstania
M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

Paweł w 1604 odcinku "M jak miłość" zostanie przez Majkę dosłownie "zalany"... miłością. Dzisiejsza narkomanka wyjmie ich pamiątkowe zdjęcie i zacznie błagać go o wybaczenie! 

- Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba (Przemysław Cypriański) - odpowie Majce Paweł z pretensją w głosie. 

I w tym momencie 1604 odcinka "M jak miłość" Zduński pozna całą prawdę o losach swojej kochanki. Majka wyjaśni mu, że nie mógł jej znaleźć, bo wyjechała z matką do Austrii, a potem jeszcze dalej, do Indonezji. Tam matka Majki umarła, co na zawsze odmieniło życie dziewczyny. 

- Każdego dnia budziłam się z myślą, że do ciebie zadzwonię... - wyzna Pawłowi Majka, patrząc głęboko w oczy.

Pewne jest, że Majka wróci do "M jak miłość" aby ostro namieszać w życiu Zduńskiego. dzisiejsza narkomanka żyje przeszłością i nie przyjmuje do wiadomości zmian, które zaszły w życiu Zduńskiego podczas jej nieobecności. I ujawniamy, że cała rodzina będzie miała przez nią wielkie kłopoty! 

Czytaj także: Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!
M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze