M jak miłość, odcinek 1603: Michał pokaże się Joasi z nową kobietą! Specjalnie tak ją upokorzy  - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1603: Michał pokaże się Joasi z nową kobietą! Specjalnie tak ją upokorzy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1603: Michał pokaże się Joasi z nową kobietą! Specjalnie tak ją upokorzy? - ZDJĘCIA

2021-10-04 21:11

W 1603 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) zapomni wreszcie o Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), a jego życiu pojawi się nowa kobieta, piękna Justyna! Nie do końca, bo choć Ostrowski zacznie się spotykać z tajemniczą dziennikarką, to jednak w 1603 odcinku "M jak miłość" postara się być wciąż blisko Chodakowskiej. Bo prawda jest taka, że nie przestał jej kochać. To dlatego celowo pokaże się Joasi z atrakcyjną partnerką, żeby przy okazji wzbudzić jej zazdrość? Reakcja Joasi na widok Michała z inną będzie dość jednoznaczna. Poczuje się upokorzona przez byłego kochanka?

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1603 odcinku "M jak miłość" Joasia i Michał nadal będą udawać przed sobą, że są tylko przyjaciółmi. Ze strony Ostrowskiego to będzie jednak coś więcej, bo nie zdoła wyrzucić byłej kochanki z serca. Z kolei Chodakowska już dawno zrozumiała, że nigdy nie kochała Michała i popełniła największy błąd w życiu nawiązując z nim romans. Dla Joasi nadal najważniejszym mężczyzną jest Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski). To jednak nie zmieni faktu, że w 1603 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie się zachowywała tak, jakby między nią i Michałem nigdy nic się nie zmieniło. - Cieszę się, że udało mi się nie zepsuć naszej przyjaźni... - wyzna sąsiadowi podczas wspólnej kolacji.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Przerażający wypadek Joasi. Poważnie chora wpadnie pod koła samochodu! - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z reakcji Joasi na Michała z nową kobieta >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Dzięki niemu Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Znany pisarz będzie dla niej kimś więcej - ZDJĘCIA

Czy Joasia i Michał w "M jak miłość" będą znów razem?

Z kolei Michał w 1603 odcinku "M jak miłość" będzie musiał się mocno pilnować, żeby nie dać się ponieść uczuciom. Pozwoli sobie jednak na bardzo romantyczne wyznanie. - Dobrze znowu mieć ciebie blisko - szepnie do Joasi, wpatrując się w nią jak w obrazek. - Dobrze być znowu w domu! - uśmiechnie się do niego Chodakowska, nie dając jednak żadnej nadziei na nic więcej.

Zachowanie Joasi w 1603 odcinku "M jak miłość" wobec Michała będzie ostrożne. Za nic w świecie nie będzie chciała zranić Ostrowskiego, bo tak naprawdę może liczyć już tylko na niego. Nie ma nikogo równie bliskiego. Odgrywając rolę jedynie przyjaciółki i sąsiadki, na chwilę się jednak zapomni. Poczuje ukłucie zazdrości, smutno spuści głowę widząc Michała z nową kobietą.

Zaraz po kolacji u Joasi w 1603 odcinku "M jak miłość" Michał umówi się bowiem na randkę z dziennikarką Justyną. Zaprosi ją nawet do swojego domu. Jakby specjalnie po to, żeby Joasia ich zobaczyła i zrozumiała co straciła. Nic dziwnego, że na widok Michała z nową partnerką, Chodakowska zareaguje bardzo emocjonalnie! Nie zanosi się na to, by w "M jak miłość" Joasia i Michał do siebie wrócili.

M jak miłość, odcinek 1603 ZWIASTUN Wypadek dzieci Izy i Marcina wszystko między nimi zmieni. Zrezygnują z rozwodu?
Najnowsze