M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński przyzna się do pobicia Łukasza! To będzie tylko ostrzeżenie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński przyzna się do pobicia Łukasza! To będzie tylko ostrzeżenie

M jak miłość, odcinek 1602: Argasiński przyzna się do pobicia Łukasza! To będzie tylko ostrzeżenie

W 1602 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) skończy już z udawaniem dobrego, kochającego męża. To będzie moment, kiedy ordynator odsłoni karty i przyzna się, że zlecił skatowanie Łukasza (Jakub Józefowicz). Co gorsze, Argasiński z szerokim uśmiechem doda, że to tylko niewinne ostrzeżenie, bo jak kochanek żony nie przestanie się koło niej kręcić, zabije go. Tak szczery wobec Patrycji (Alżbeta Lenska) ordynator nie był nigdy w życiu. Ale też zapewne nie grał o taką stawkę. W końcu Argasiński uważa, że jego tzw. "honor" jest dużo więcej wart, niż ludzkie życie. Dokąd zaprowadzi ta bezczelność Argasińskiego w 1602 odcinku "M jak miłość?

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1602 odcinku "M jak miłość" Argasiński pokaże wszystkim, że stoi ponad prawem! Po zleceniu pobicia Łukasza zajmie się zastraszaniem Patrycji. Czy własnie po to wydał wyrok na Łukasza, aby móc znęcać się nad żoną? Niestety, podły ordynator będzie odnosił same "sukcesy" - Wojciechowski zostanie skatowany do krwi, a Patrycja będzie się bała nawet spojrzeć na telefon!

Argasińska w 1602 odcinku "M jak miłość" nie odbierze od Łukasza ani jednego połączenia. Ale przewrotny los - i fantazja scenarzystów serialu - każą kochankom całkiem przypadkiem "wpaść na siebie" przed szpitalem. I wtedy Patrycja na własne oczy zobaczy, do czego zdolny jest jej mąż - twarz Łukasza będzie przypominała miazgę!

- Co ci się stało? Ktoś cię pobił? - Argasińska nie wytrzyma tego widoku i zacznie wypytywać kochanka.

- Miałem mały wypadek... Ale nieważne... - odpowie jej Łukasz, próbując wykręcić się od prawdy.

- Wypadek?! - Patrycja nie uwierzy w ani jedno jego słowo!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1597: Michał znajdzie sobie inną! Joasia stanie jak wryta na jej widok - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
M jak miłość odc. 1606. Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1606. Patrycja (Alżbeta Lenska)

- Napadli mnie w trakcie treningu biegowego... Dwóch karków. Zabrali mi portfel i komórkę - Wojciechowski wymyśli kłamstwo na poczekaniu.

Przerażona stanem ukochanego Patrycja w 1602 odcinku "M jak miłość" zaproponuje, by za godzinę spotkali się w parku. Tam też wypyta go o szczegóły napadu. W odpowiedzi Łukasz znów wyzna jej dozgonną miłość, a ona ostatecznie zdecyduje się powiedzieć mu o ciąży! Tyle, że po raz kolejny go okłamie i powie, że ojcem dziecka jest... jej mąż. 

- Właśnie dlatego z tobą zerwałam. Ta ciąża to dla mnie i dla Jerzego szansa, żeby uratować nasze małżeństwo. I proszę, żebyś to uszanował - poprosi kochanka Patrycja, tak naprawdę w trosce o jego życie i zdrowie.... 

Po tym dramatycznym spotkaniu z Łukaszem w 1602 odcinku "M jak miłość" Patrycja odważy się na rozmowę z Argasińskim. Zacznie mu wyrzucać, że pomimo, iż zerwała z kochankiem, on nasłał na niego zbirów, którzy skatowali chłopaka do krwi.  

- Powiedziałam ci, że wszystko skończone, a ty nasłałeś na niego tych zbirów! - Patrycja prawie wpadnie w histerię.

- To było tylko ostrzeżenie. Dla ciebie, żebyś wiedziała, że nie rzucam słów na wiatr - odpowie jej z uśmiechem małżonek, jawnie mając w nosie ewentualne konsekwencje prawne.

- Jeszcze jedno takie ostrzeżenie i pójdę na policję! - odważy się jeszcze raz Patrycja.

- Idź. I co im powiesz? Myślisz, że ci uwierzą? - Argasiński wyśmieje żonę.

Efektem tej rozmowy w 1602 odcinku "M jak miłość" będą silne bóle, w efekcie których Patrycja wyląduje w szpitalu!

- Nie mogę stracić tego dziecka! Tylko ono mi zostało. Błagam... - będzie prosić przerażona Patrycja lekarzy.

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze