M jak miłość, odcinek 1598: Oto ojciec Anety. Jej matka Iwona po latach wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1598: Oto ojciec Anety. Jej matka Iwona po latach wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598: Oto ojciec Anety. Jej matka Iwona po latach wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

2021-09-09 15:18

W 1598 odcinku "M jak miłość" pojawi się ojciec Anety Chodakowskiej (Ilona Janyst), którego nikt nigdy wcześniej nie widział! Robert Kryński zmarł kiedy Aneta była dzieckiem, ale po latach okaże się, że zostawił po sobie niedokończone sprawy, które wywrócą życie żony Olka (Maurycy Popiel) do góry nogami. Kiedy Iwona (Hanna Śleszyńska) w 1598 odcinku "M jak miłość" pokaże jedynej córce zdjęcie zmarłego Roberta ujawni także ich rodzinną tajemnicę. Bo Kryński w przeszłości bardzo zranił żonę i zostawił ją dla innej. Założył też nową rodzinę, która wpłynie na losy Anety. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1598 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Anety z "M jak miłość" kryje jeszcze wiele sekretów, które powoli zaczną wychodzić na jaw. I to w najmniej spodziewanych okolicznościach. Szczera rozmowa Anety z Iwoną o miłości, przyszłości w 1598 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Kryńska pierwszy raz od chwili swojego powrotu wspomni o zmarłym mężu, który bardzo ją skrzywdził. Zupełnie nieoczekiwanie Anetę dopadną wątpliwości dotyczące małżeństwa z Olkiem. Wystarczy, że w 1598 odcinku "M jak miłość" zobaczy jak matka szykuje się na randkę. Bo Iwona wciąż desperacko będzie szukała partnera. Choć ma za sobą kilka rozwodów! - Co ja wyprawiam? W moim wieku! Już nie mam ani złudzeń, ani siły na takie eksperymenty!

- Mama, daj spokój, jedna randka cię przecież nie zabije... A ty myślisz, że można kochać jednego faceta przez całe życie? Tak na dobre i na złe? - zapyta nagle Aneta w 1598 odcinku "M jak miłość". Iwona przyzna się córce, że jej pierwsze małżeństwo z Robertem Kryńskim miało być ostatnim. - Kiedyś w to wierzyłam... Bardzo tego chciałam, ale nie wyszło...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: Kompletnie pijana Iza będzie błagać Marcina o wybaczenie. A potem dojdzie do tragedii - WIDEO

- Mówisz o tatusiu? - Aneta w 1598 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz wspomni o ojcu. Wcześniej nigdy o nim nie mówiła. Wiadomo było tylko tyle, że zmarł kiedy była małą dziewczynką, ale wcześniej odszedł od Iwony i porzucił córkę.

- Byłam w nim szaleńczo zakochana, chociaż zbój jeden wcale na to nie zasługiwał! Jeszcze przed ślubem skakał z kwiatka na kwiatek! Mówiłam ci, że na weselu omal nie bzyknął mojej druhny? - Iwona w 1598 odcinku "M jak miłość" dopiero teraz ujawni jaki naprawdę był ojciec Anety. 

- Mówiłaś! Mówiłaś też, że to omal nadrobił dwa lata później!

- Ale widzisz, właśnie Roberta kochałam najbardziej. Jeszcze do dzisiaj potrafi mi się przyśnić w nocy...

- A przyznaj się, dalej nosisz to zdjęcie? - Aneta w 1598 odcinku "M jak miłość" będzie chciała zobaczyć jak wyglądał jej ojciec, bo w jej pamięci obraz Roberta będzie już bardzo niewyraźny. - Tyle lat nie ma go na tym świecie, a nadal mi go brakuje... - szepnie Aneta wpatrując się w zdjęcie przystojnego Kryńskiego.

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Sprawdź też: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

W 1598 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie nieświadoma, że Kryński przed śmiercią założył kolejną rodzinę i że jego zdjęcie stale nosi przy sobie Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska)– piłkarka i pacjentka, którą poznała niedawno w klinice! Wkrótce w "M jak miłość" sympatyczna nastolatka, z którą Anetę połączyła wyjątkowo bliska wieź okaże się jej przyrodnią siostrą!

M jak miłość odc. 1598. Robert Kryński - ojciec Anety

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1598. Robert Kryński - ojciec Anety
M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), piłkarka Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1598. Aneta (Ilona Janyst), piłkarka Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze