M jak miłość, odcinek 1595. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2021 trzymana w tajemnicy! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2021 trzymana w tajemnicy! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

M jak miłość, odcinek 1595. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2021 trzymana w tajemnicy! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

2021-05-31 21:23

"M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wróci dopiero we wrześniu, a na 1595 odcinek "M jak miłość" trzeba będzie długo czekać. Emisja nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021 zacznie się później niż można by się tego spodziewać. Na pewno nie w pierwszym tygodniu września! Data premiery 1595 odcinka "M jak miłość" na razie pozostaje tajemnicą TVP i produkcji, a to oznacza tylko jedno - widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Bo nawet na VOD nie będzie 1595 odcinka "M jak miłość" zbyt szybko. Kiedy pojawią się nowe odcinki po przerwie wakacyjnej?

Kiedy 1595 odcinek "M jak miłość" w TVP2 i na VOD? Kiedy premiera nowego sezonu po wakacjach 2021?

Koniec "M jak miłość" w tym sezonie w 1594 odcinku oznacza, że przed trzy miesiące widzowie nie zobaczą dalszych losów rodziny Mostowiaków i innych bohaterów serialu. Finał "M jak miłość" przed wakacjami już w poniedziałek, 31.05.2021, a potem bardzo długa przerwa! Jak co roku kiedy "M jak miłość" kończy się w emocjonującym momencie, pozostawiając wiele wątków niewyjaśnionych i wiele pytań bez odpowiedzi. Tak też będzie w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość", w którym oprócz zaręczyn Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) będzie kolejna ciąża Kingi (Katarzyna Cichopek) oraz smutne odejście Mateusza Mostowiaka, który zniknie i nikt nie będzie wiedział co się z nim stanie!

Patrz też: Lilka odchodzi z M jak miłość. Monika Mielnicka ostatni raz w roli Lilki w 1592 odcinku! Ujawniła co się z nią stanie - ZDJĘCIA

Co będzie dalej? Tego dowiemy się kiedy nastąpi emisja 1595 odcinka "M jak miłość" w TVP2 lub kiedy nowy sezon po wakacjach 2021 wystartuje przed premierą na VOD.tvp.pl! Niestety nie wcześniej niż we wrześniu i to wcale nie w pierwszym tygodniu miesiąca.

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Na pewno "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie emitowane w poniedziałki i we wtorki o stałej porze, czyli o godz. 20.55. Niestety w tym roku emisja nowego sezonu i 1595 odcinku "M jak miłość" może nastąpić później, bo pierwszy poniedziałek września jest dopiero 6.09.2021! O ile oczywiście nie pojawią się jakieś nadzwyczajne zmiany w programie TVP2, związane w wydarzeniami sportowymi itp.

Data premiery 1595 odcinka "M jak miłość" pozostaje tajemnicą! Produkcja serialu i TVP ogłosi ją zapewne dopiero pod koniec wakacji. Na razie nie ma też zwiastuna nowego sezonu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, więc można tylko domyślać się co się wydarzy w kolejnym 1595 odcinku "M jak miłość". 

M jak miłość odc. 1594. Otwarcie bistro Kingi i zaręczyny Pawła i Franki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Otwarcie bistro Kingi i zaręczyny Pawła i Franki
M jak miłość odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Najnowsze