M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński zabije Łukasza?! Zastraszy Patrycję, że jej kochanek zginie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński zabije Łukasza?! Zastraszy Patrycję, że jej kochanek zginie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński zabije Łukasza?! Zastraszy Patrycję, że jej kochanek zginie - WIDEO

2021-05-13 15:26

W 1593 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) pokaże ciężarnej Patrycji (Alżbeta Lenska) do czego jest zdolny, by odkryć kto jest ojcem jej dziecka! Zabije Łukasza (Jakub Józefowicz)? Nie dość, że uprzedzi niewierną żonę, że nigdy jej nie da rozwodu, a dziecko kochanka uzna za swoje, to jeszcze w 1593 odcinku "M jak miłość" nastraszy ukochaną, że naśle bandytów na jej kochasia. I nie będzie rzucał słów na wiatr, bo ma bliskie kontakty z gangsterami, zwłaszcza z jednym, Hermanem (Piotr Łukawski). Bezwzględny Argasiński nie cofnie się przed niczym, by Patrycja ujawniła czyje dziecko urodzi i z kim go zdradza? Ciężarna żona wyda mu w końcu Łukasza?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Życie Patrycji z "M jak miłość" w 1593 odcinku zamieni się w koszmar, a Argasiński postara się o to, by żona pożałowała, że dopuściła się zdrady. Ordynator nadal nie będzie wiedział, że to Łukasz Wojciechowski, rehabilitant z jego kliniki ortopedii jest kochankiem Patrycji, ale użyje wszelkich możliwych sposób, by odkryć prawdę. W 1593 odcinku "M jak miłość" wykorzysta do tego kontakty z przestępcami, bliską znajomość z groźnym bandytą Hermanem, który wręcza mu łapówki, za to, że profesor wyciągnął go z więzienia! Dla zdradzonego Argasińskiego ustalenie kto jest ojcem dziecka żony będzie sprawą honoru!

Patrz też: Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

Do tego w 1593 odcinku "M jak miłość" schowa dumę do kieszeni i uprzedzi Patrycję, że to on będzie ojcem tego dziecka! Dlaczego? Bo jako znany profesor, wybitny lekarz ortopeda nie będzie mógł sobie pozwolić na to, by wybuchł skandal ze zdradę jego żony. Uzna dziecko kochanka Patrycji, ale za nic w świecie nie da jej rozwodu. - Przemyślałem sprawę. Za długo, zbyt ciężko pracowałem na swoją pozycję i nie pozwolę się teraz ośmieszyć! - oznajmi.

Patrycja w 1593 odcinku "M jak miłość" nie ukryje swojego oburzenia. - "Ośmieszyć"? Rozpatrujesz to w tych kategoriach? Aż trudno jej będzie uwierzyć, że w tej sytuacji Jerzy myśli tylko o sobie. Przestanie się łudzić, że mąż pozwoli jej odejść. - Uznam to dziecko. Wybaczę ci zdradę. Pod jednym warunkiem: nikt nigdy nie dowie się, jak było naprawdę! - Argasiński opracuje ze szczegółami plan działania, by zdrada Patrycji nie wyszła na jaw.

Ale w 1593 odcinku "M jak miłość" postawi jej jeden warunek - musi dowiedzieć się kto jest ojcem dziecka. - Nigdy się tego nie dowiesz! - krzyknie Argasińska.

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Okrutny Argasiński w 1593 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli Patrycji na żaden sprzeciw. Mało tego, zastraszy ją, że jej kochanek zginie jeśli jeszcze kiedyś się z nim spotka. A jego groźby zabrzmią wyjątkowo groźnie. Do tego stopnia, że w 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja zacznie drżeć o życie Łukasza.

- Jeśli mi nie powiesz, sam do tego dojdę... Dowiem się bez problemu. I uprzedzam cię, jeśli jeszcze choć raz się z nim spotkasz... Wiesz, że znam różnych ludzi... I dobrze wiesz, o kim mówię. Oni go znajdą i zajmą się nim w taki sposób, że już nigdy więcej go nie zobaczysz! - ostrzeże żonę ordynator. I w 1593 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Hermana, by bandyta wyświadczył mu przysługę i znalazł kochanka Patrycji. Tym samym wyda na Łukasza wyrok śmierci.

M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1586. Herman (Piotr Łukawski), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1586. Herman (Piotr Łukawski), Argasiński (Karol Strasburger)
Najnowsze

Materiał sponsorowany