M jak miłość, odcinek 1591: Ostateczny koniec Izy i Marcina. Tym razem Iza wyjdzie i już nigdy nie wróci

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1591: Ostateczny koniec Izy i Marcina. Tym razem Iza wyjdzie i już nigdy nie wróci

M jak miłość, odcinek 1591: Ostateczny koniec Izy i Marcina. Tym razem Iza wyjdzie i już nigdy nie wróci - ZDJĘCIA

W 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) znów wpadnie w szał zazdrości i tym razem mocno przesadzi. Iza (Adriana Kalska) przez cały czas stara się męża udobruchać i choć nic złego nie zrobiła, zrezygnuje nawet dla niego z pracy w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg). Ale, niestety, Chodakowski przez jakiś czas zachowuje się normalnie, a potem wystarczy jeden impuls i jazda z nim i jego furią zaczynają się od nowa. I tak będzie się działo w małżeństwie Izy i Marcina aż do 1591 odcinka "M jak miłość". Ale nie dłużej, bo wtedy ostatecznie pani Chodakowska opuści dom i już nigdy do niego nie wróci. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ jak zmieniał się związek Izy i Marcina!

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 1591 "M jak miłość" pomyli własną żonę z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Oskarży ją przy tym po raz kolejny o romans z Michałem! A to będzie dopiero początek obłędnej jazdy, którą Chodakowski zafunduje bliskim i znajomym...

W 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin w nowym napadzie szału rzuci się z pięściami na Michała, a Izę uraczy kolejnym bolesnym wyznaniem. I tym razem detektyw Chodakowski mocno przesadzi - ile można wytrzymać i jak długo się tłumaczyć, że nie jest się wielbłądem? 

Iza do 1591 odcinka "stanie na głowie", aby strzepać każdy pyłek sprzed oczu męża. Będzie miła, cierpliwa i spokojna, zwłaszcza wtedy kiedy on będzie szalał. Na łzy Iza pozwoli sobie dopiero z Anetą (Ilona Janyst), ale kiedy się wyżali zawsze wróci do domu chętna i gotowa, aby dalej ratować zrujnowane małżeństwo. 

Iza w "M jak miłość" przejdzie także koszmar rekrutacji - większość pracodawców nawet nie odpowie na jej ofertę pracy, a kiedy już uda się jej trafić na spotkanie, to z Szymkiem (Staś Szczypiński) za rękę, bo nie będzie miała go z kim zostawić. Ale mimo to odejdzie z wydawnictwa Michała, choć pracę tę pokochała i była w niej naprawdę dobra. Ale Marcin tego wszystkiego nie widzi i nie docenia - on ma przed oczami wciąż film spreparowany dla niego przez oszusta Bosackiego (Dariusz Kordek)... 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1593: Joasia dostanie tragiczne wieści od Zosi z Francji. Zostanie zupełnie sama. Michał już jej nie będzie chciał!

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość
M jak miłość, odcinek 1586, Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1586, Iza (Adriana Kalska)

 - Iza, ja naprawdę chciałbym ci wierzyć. Ale chyba już nigdy nie będę pewien tego, co się stało... Nie będę pewien... ciebie... - oświadczy Marcin w 1591 odcinku "M jak miłość", nie patrząc Izie w oczy.

 - Czy wiesz, co to dla nas oznacza? - zapyta Iza i doda: - Że... raczej już... nie możemy być razem. Naprawdę tego chcesz?.

Marcin tylko spuści głowę i nie wydusi z siebie w tym momencie 1591 odcinka "M jak miłość" ani  słowa.

I to będzie o ten jeden raz za dużo. Iza w 1591 odcinku "M jak miłość" smutno spojrzy na męża, po czym w milczeniu wstanie, weźmie po torebkę, założy płaszcz i wyjdzie z domu. Kiedy usłyszymy trzask zamkniętych drzwi, Marcin zostanie sam w domu. I wygląda na to, że już na zawsze. 

Czytaj także: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi będzie wrakiem człowieka! Zamknie się z dziećmi w domu

M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1578: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Michał (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze