M jak miłość, odcinek 1590: Ula zdemaskuje Tadeusza. Jako jedyna odkryje jakim naprawdę jest człowiekiem

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1590: Ula zdemaskuje Tadeusza. Jako jedyna odkryje jakim naprawdę jest człowiekiem

M jak miłość, odcinek 1590: Ula zdemaskuje Tadeusza. Jako jedyna odkryje jak zabawia się z kobietami - ZWIASTUN

2021-05-17 22:26

W 1590 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Kreft) odkryje prywatne notatki Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), które wprawią ją w osłupienie! Wiadomo już, że sąsiad Mostowiaków może i jest dobrym szefem, ale ma swoje dziwaczne strony, które nie podobają się Lisieckiej. W 1590 odcinku "M jak miłość" Ula zdemaskuje sadownika Tadzia i jako jedyna dowie się prawdy jakim naprawdę jest człowiekiem. Tym razem nie będzie już mógł się sensownie wytłumaczyć... Ula nie uwierzy, że można robić coś takiego! Zwłaszcza, że Tadeusz niedawno stracił narzeczoną w wypadku.

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1590 odcinku "M jak miłość" Ula przekona się, że jej podejrzenia o sąsiedzie są słuszne. Tadeusz kompletnie gubi się w swoim życiu prywatnym i nie przemyśli, że sam podłoży się Lisieckiej. Nieświadomie naprowadzi ją na coś, co kompletnie go skompromituje.

- Tam jest sekretarzyk, jakbyś mogła mi sprawdzić regon tej firmy. Tam jest taki notes i w nim wszystkie dane - powie Tadeusz i każe zajrzeć Uli do swoich notatek. Zapomni, że ma w nich bardzo wstydliwe treści.

- Sylwia, 12 stycznia, godzina 19. Lubi czerwone wino, nie docenia cydru. Słabo tańczy, ale robi dobry rosół. Halinka, 15 stycznia, godzina 17. Czyta kryminały, ma pięcioro... - zacznie czytać na głos Ula.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

M jak miłość, odcinek 1590 ZWIASTUN. Franka będzie miała wypadek! Tuż przed tragedią pozna ostatnią wolę dziadka

Tadeusz w "M jak miłość" natychmiast zabierze Uli notatnik. Będzie bardzo skrępowany, że Lisiecka odkryła jego żenujące zapiski ze spotkań z kobietami. Już sam nie będzie wiedział co ma mówić, więc po prostu zamilknie. Ula zdemaskuje go i znajdzie dowód, że nie traktuje normalnie kobiet. Zapisał je w swoim notesie jak obiekty, o których powinien pamiętać podstawowe rzeczy. Może i mężczyzna w "M jak miłość" przypadł Barbarze (Teresa Lipowska) do gustu, ale wyjdzie jaki ma stosunek do ludzi. Ula kolejny raz spostrzeże, że nie ma serca i wyczucia do kobiet i bardzo źle je traktuje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

W 1590 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wejdzie do mieszkania Tadeusza, ale nie pozna jego wstydliwego sekretu.

- Auto odpala, przeczyściłem świece, a swoją drogą, kiedy ostatnio je wymieniałeś? - powie Bartek, którego Tadeusz poprosi o sprawdzenie auta. 

- Nie pamiętam... 

- No na pewno gdzieś masz zapisane godzinę, datę, czy lubi świece - stwierdzi uszczypliwie Ula.

- Ktoś mnie wtajemniczy, bo nie rozumiem? - zapyta skonsternowany Bartek.

W 1590 odcinku "M jak miłość" Lisiecka będzie drążyć, aż w końcu zacznie dawać Tadkowi sercowe rady. Nie zapowiada się jednak na to, by Tadeusz wziął je na poważnie. Zrobił z siebie głupiego, ale jak widać, takie życie mu odpowiada. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze