M jak miłość, odcinek 1590: Dom Mostowiaków w Grabinie zmieni się nie do poznania! To była ostatnia wola Lucjana

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590: Dom Mostowiaków w Grabinie zmieni się nie do poznania! To była ostatnia wola Lucjana

M jak miłość, odcinek 1590: Dom Mostowiaków w Grabinie zmieni się nie do poznania! To była ostatnia wola Lucjana

2021-05-17 20:56

Uwielbiany dom Mostowiaków z „M jak miłość” nigdy już nie będzie taki sam! Barbara (Teresa Lipowska) sprowadziła z powrotem do Grabiny Ulę (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) i jak się okaże, to właśnie oni będą odpowiedzialni za wielkie zmiany wielkiego i wielopokoleniowego domu w Grabinie! Seniorka rodu Mostowiaków w 1590 odcinku „M jak miłość” zdradzi wnukom jaka była wola Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) co do dalszych losów rodziny i rodzinnego domu. To będzie wzruszający moment, a Ula i Bartek podejmą przez to szokującą decyzję, która wpłynie na ich całe życie.

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wszyscy fani „M jak miłość” dobrze znają legendarny dom w Grabienie. Wychowało się tam już wiele członków rodziny, którzy potem opuścili rodzinne gniazdko, lub wręcz przeciwnie, zostali tam do dziś. W dawnych odcinkach „M jak miłość” to Lucjan był głową rodziny, zawsze uczynny i gotowy do pomocy. Dlatego Barbara w 1590 odcinku „M jak miłość” nie powstrzyma się i z niemalże wzruszeniem będzie patrzeć na rozbudowę domu w Grabienie przez Lisieckich.

- Widzę, że praca idzie pełną parą! Nie poznaję tu tego naszego stryszku. Lucuś chciał go już kiedyś zagospodarować, ale jakoś taki nigdy nie było czasu... - powie Barbra, która będzie zachwycona zmianami w domu.

Przeczytaj: Koniec BrzydUla 2. Burzliwy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku . Uciekną razem z domu i dadzą się ponieść uczuciom

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W 1590 odcinku „M jak miłość” Ula i Bartek okażą dużą wdzięczność babci, że pozwoliła im zagospodarować strych tak, żeby mieli swój własny kąt.

- Pięknie będzie dopiero jak pomalujemy. (...) Dziękujemy, przecież to babci pomysł! - powie uradowany Bartek.

- A to dziadek tak mi podpowiedział - Mostowiakowa wspomni śp. Lucjana. 

- No i właśnie za to dziękujemy - przytuli się do babci Ula.

W „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że to dobra energia Lucjana przekonała Mostowiakową do podjęcia decyzji o przebudowie domu. Taka też była wola głowy rodu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

W 1590 odcinku „M jak miłość” okaże się coś jeszcze! Barbara wspomni o pokoju dziecięcym w rozbudowywanym domu.

- A gdzie będzie pokój dziecinny? - zapyta wprost Barbara.

- Będzie trzeba, to się zrobi - powie Bartek i lekko zmieni temat, bo zobaczy skonsternowaną minę Uli.

- (...) Cieszę się, że w tym domu rodzinnym zamieszka młode pokolenie. A może niedługo kolejne? Powodzenia! - rzuci Mostowiakowa.

Słowom babci zainteresuje się szczególnie Bartek. Od razu przystąpi do działania i będzie chciał mieć z Ulą dziecko. Wygląda na to, że Barbara zostanie niedługo prababcią!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze