M jak miłość, odcinek 1590: Barbara znów będzie prababcią! Dzięki niej Ula i Bartek spłodzą dziecko. Dlatego oddała im dom w Grabinie!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590: Barbara znów będzie prababcią! Dzięki niej Ula i Bartek spłodzą dziecko. Dlatego oddała im dom w Grabinie!

M jak miłość, odcinek 1590: Barbara znów będzie prababcią! Namówi Ulę i Bartka na dziecko. Dlatego oddała im dom w Grabinie - ZDJĘCIA

2021-05-17 21:15

W 1590 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą się chwalić Barbarze (Teresa Lipowska) trwającym remontem w domu w Grabinie. Seniorka od razu podchwyci temat zagospodarowania wolnych pokoi, nakierowując wnuczków na dziecko. I osiągnie sukces! Bartek w 1590 odcinku "M jak miłość" od razu przystąpi do działania. Powie żonie, że jest gotowy natychmiast przeznaczyć pokój dla maleństwa i chce, żeby Ula od razu zaszła w ciążę! Barbara zostanie prababcią szybciej niż przewidziała?

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1590 odcinku "M jak miłość" Barbara zobaczy postęp prac w domu w Grabinie. Ula i Bartek wzięli się ostro do roboty i już remontują swoje nowe gniazdko. To dzięki Barbarze zostali w Grabinie i zrezygnowali z wyprowadzki za granicę lub do Warszawy. 

- Widzę, że praca idzie pełną parą! Nie poznaję tu tego naszego stryszku. Lucuś chciał go już kiedyś zagospodarować, ale jakoś taki nigdy nie było czasu... - wspomni Barbra w "M jak miłość", która będzie zachwycona zmianami w domu.

- Pięknie będzie dopiero jak pomalujemy. (...) Dziękujemy, przecież to babci pomysł! - powie uradowany Bartek.

- A to dziadek tak mi podpowiedział - Mostowiakowa wspomni śp. Lucjana. 

- No i właśnie za to dziękujemy - przytuli się do babci Ula.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W 1590 odcinku "M jak miłość" Barbara poruszy temat dziecka, na który bardzo spontanicznie zareaguje Bartek.

- A gdzie będzie pokój dziecinny? - zapyta wprost Barbara.

- Będzie trzeba, to się zrobi - powie Bartek i lekko zmieni temat, bo zobaczy skonsternowaną minę Uli.

- (...) Cieszę się, że w tym domu rodzinnym zamieszka młode pokolenie. A może niedługo kolejne? Powodzenia! - rzuci Mostowiakowa.

W 1590 odcinku "M jak miłość" Barbara podrzuci młodym ważny temat. Dotąd Ula i Bartek nie dyskutowani zbytnio o dzieciach, ale to się szybko zmieni! I to w działanie! 

Przeczytaj: Koniec Stulecie Winnych 3. Ania zniszczy rodzinę Winnych w ostatnim 39 odcinku. Spełnią się jej najgorsze wizje

Bartek w 1590 odcinku "M jak miłość" weźmie słowa Barbry na poważnie. 

- To jest mocna rzecz, te narodziny dziecka. Zrobiły wrażenie nawet na takim cyniku jak Tadeusz... - Powie Bartek, kiedy już będą z Ulą sam na sam. Barbara skłoni go do refleksji.

- (...) Mam wrażenie, że on się boi miłości - odniesie się Lisiecka do słów o Tadeuszu.

- Ja się nie boję miłości, ani rodziny się nie boję. Myślę, że to miejsce na pokój dla dziecka trzeba będzie zagospodarować od razu! - powie Bartek i przystąpi do działania! 

Wszystko wskazuje na to, że Barbara z "M jak miłość" będzie niedługo prababcią i nowe pokolenie zamieszka w domu w Grabinie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze