M jak miłość, odcinek 1580: Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym! - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1580: Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym! - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1580: Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym! - WIDEO

2021-03-17 11:37

W 1580 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński), po kompletnej porażce i kompromitacji w Warszawie, wrócą do Grabiny! Roztrzęsieni, źli i załamani będą błagać Barbarę (Teresa Lipowska) o pomoc. Nie dość, że mają kolosalne długi, to Warszawa zamiast wynieść ich na szczyt, sprowadzi ich na dno i zostaną z niczym. W 1580 odcinku "M jak miłość" Lisieccy spróbują zatuszować swoją porażkę w stolicy, ale Mostowiakowa będzie mądrzejsza. Podejmie zaskakującą decyzję! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1580 - we wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1580 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek znów zawitają do Grabiny. Przeprowadzka do Warszawy okaże się być pomyłką. Lisieccy od początku nie umieli odnaleźć się w stolicy. Ula początkowo zarabiała rozdając ulotki w stroju pandy, a kiedy zatrudni się w innej pracy, padnie ofiarą ohydnego szefa, który dopuści się molestowania! Bartek w "M jak miłość' również zostanie oszukany, bo zwolnią go z posady dostawcy jedzenia i oszukają na pieniądze... To wszystko sprawi, że uciekną po pomoc do Barbary. Spróbują zatuszować swoją porażkę, ale Mostowiakowa będzie wiedziała, że jest źle. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Młodzi Lisieccy w  "M jak miłość" kompletnie przegrają szansę w stolicy.

- Na pewno ten przyjazd do Grabiny jest bardzo trudny, bo jest tak naprawdę przyznaniem się do porażki. Znajdują się w sytuacji bez wyjścia, bo oboje nie mają pracy, nie mają dachu nad głową i to jest kwestia tego być, albo nie być - podsumowuje Iga Krefft w kulisach "M jak miłość".

Mostowiakowa przygarnie Ulę i Bartka i od razu ich nakarmi. Głodni i zmęczeni będą wdzięczni za pomoc. Mostowiakowa zobaczy, że jest im bardzo ciężko i podejmie zaskakującą decyzję. Zapozna ich z nowym sąsiadem Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) i spróbuje załatwić im biznes. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę! Nie pozwoli, żeby ją dłużej krzywdził tak jak psychol Artur

Wkrótce w 1570 odcinku "M jak miłość" padnie propozycja, by Lisieccy pomogli Tadeuszowi w pracy nad sadem dzierżawionym po Lucjanie i w przedsiębiorstwie.

- Ja sam tego wszystkiego nie obrobię i przejdzie mi koło nosa... - powie sąsiad. - Chyba że ktoś by ci pomógł - zagai Barbara.

Niestety Ula w 1580 odcinku "M jak miłość" będzie bardziej skłonna wyjechać za granicę, niż zostać w Grabinie. - Ja chyba nie chcę tu zostać, no... - zacznie narzekać dziewczyna.

- Trochę zarobimy, odkujemy się, wrócimy do Warszawy... - powie Bartek.

Niebawem w "M jak miłość" może okazać się, że jedynym słusznym rozwiązaniem będzie pozostanie w Grabinie i przyjęcie pomocy Barbary. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze