M jak miłość, odcinek 1590: Dobra nowina u Zduńskich! Kinga tylko Piotrkowi wyzna jaka jest szczęśliwa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1590: Dobra nowina u Zduńskich! Kinga tylko Piotrkowi wyzna jaka jest szczęśliwa

M jak miłość, odcinek 1590: Dobra nowina u Zduńskich! Kinga tylko Piotrkowi wyzna jaka jest szczęśliwa

W 1590 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) rzuci się Piotrkowi (Marcin Mroczek) na szyję, krzycząc jak bardzo jest szczęśliwa! On dowie się jako pierwszy, że wydarzyło się coś niezwykle dobrego... Wielka radość w domu Zduńskich będzie dotyczyła wszystkich, także dzieci. Czy pod koniec sezonu "M jak miłość" Kinga ogłosi mężowi w tajemnicy radosną nowinę? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z 1590 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1590 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie coraz bardziej rozdrażniona i zacznie się nadmiernie zamartwiać losem bistro. Coraz gorsza sytuacja finansowa biznesu Zduńskiej to na pewno powód do zmartwienia, ale przecież oddała go w doskonałe ręce, pomysłowej i energicznej Franki (Dominika Kachlik)! Skąd więc te humory?

Faktem jest, że bistro Kingi w 1590 odcinku "M jak miłość" przejdzie prawdziwą "kuchenną rewolucję". Franka rzuci się w wir pracy i nie tylko zmieni w lokalu wystrój, ale też menu. Dziewczyna Pawła, niczym Magda Gessler wymyśli też zupełnie nową nazwę dla lokalu Zduńskiej: "Zielony Sad...". 

- Umówiłam się na telefon wieczorem z Franką, ale ona milczy... - Kinga zacznie narzekać wieczorem w 1590 odcinku "M jak miłość" mężowi. 

- Może utknęła u notariusza? - Piotrek spróbuje uspokoić żonę. - Nie martw się, będzie dobrze!

- A jeżeli po prostu się łudzę, jeżeli wmawiam sobie, że wszystko się ułoży, że te nowe pomysły uratują bistro? A tak naprawdę bistro nie da się już uratować?  

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką? - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?
M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

W końcu Kinga, pełna niepokoju w 1590 odcinku "M jak miłość" wybierze się do bistro zaglądać France przez ramię, co robi. Dziewczyna Pawła zarzuci ją kolejnymi pomysłami, w tym naprawdę wystrzałowym!

- Na otwarcie przyjedzie prawdziwa góralska kapela! Połowa tej kapeli to moja rodzina! Będą skrzypce, będą kolorowe stroje, po prostu tańce, śpiewanie, wszystko! - Franka wprost zaleje Kingę swoim entuzjazmem w 1590 odcinku "M jak miłość". I okaże się skuteczna!

W końcu Kinga w 1590 odcinku "M jak miłość" da się zaczarować i uśmiechnie się! Radość nowej menadżerki udzieli jej się do tego stopnia, że wykrzyknie do męża słowa, na które tak długo, cierpliwie czekał.

- Wiesz, co, Piotruś? Teraz w to wierzę. To musi się udać!

- A nie mówiłem? Jesteśmy skazani na sukces… - odpowie równie szczęśliwy Zduński. 

Ale czy na pewno tylko sprawa postawienia bistro na nogi w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie stała za huśtawką emocjonalną Kingi Zduńskiej?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1590. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)
M jak miłość odc. 1590. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze