M jak miłość, odcinek 1588: Anita zaproponuje Kamilowi seks! Podpuści Gryca, który chce zaliczyć ukochaną ciocię Poli

2021-05-10 20:49 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1588: Anita zaproponuje Kamilowi seks! Podpuści Gryca, który chce zaliczyć ukochaną ciocię Poli
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1588: Anita zaproponuje Kamilowi seks! Podpuści Gryca, który chce zaliczyć ukochaną ciocię Poli

Tym razem z w "M jak miłość" to Anita (Melania Grzesiewicz) przejmie inicjatywę w sprawie Kamila (Marcin Bosak). Zaskoczy mecenasa śmiałą propozycją seksu, do którego miałoby dojść natychmiast! Gryc w 1588 odcinku "M jak miłość" oniemieje, bo od dawna fantazjował o upojnej nocy z sekretarką. Anita bezceremonialnie zapyta czy prześpią się na łóżku, czy może podłodze... Kamil pierwszy raz od dawna, nie będzie w stanie wykrztusić słowa. Zapomni o Poli (Hanna Nowosielska) i pójdzie z Anitą do łóżka?

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kamil zaprosi do siebie gości, w tym Anitę, która w poprzednich odcinkach "M jak miłość" starał się pocałować, ale kobieta stanowczo zaprotestowała. Gryc nadal nie będzie ukrywał, że sekretarka działa na niego jak nikt inny. 

- Ależ ty wyglądasz apetycznie. Kurczę, do schrupania - powie Kamil na widok sekretarki w obcisłej sukience. 

Gryc już jakiś czas temu w "M jak miłość" wyznał Magdzie (Anna Mucha), że nie może przestać myśleć o koleżance z pracy, ale z drugiej strony nie powinien z nią sypiać, skoro to kochana ciocia Poli (Hanna Nowosielska).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

M jak miłość, odcinek 1588 ZWIASTUN: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Pierwszy seks Kamila i Anity. Werner oświadczy się Sandrze?

Anita w 1588 odcinku "M jak miłość" nie zostawi tak tej sytuacji. Zaproponuje mecenasowi seks!

- Wiesz co, a ja myślę, że my powinniśmy to w końcu zrobić. Tylko gdzie? Czy na kanapie czy na podłodze? Hmm? - zapyta uwodzicielskim tonem kobieta. - I co teraz na to powiesz? - dokończy Anita.

- Że się troszkę przestraszyłem - przyzna Kamil i lekko się wycofa, speszony. 

- A ja się dopiero rozkręcam - dopowie Anita w "M jak miłość", po czym wybuchnie śmiechem!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński ojcem dziecka Patrycji! Wyda mu Łukasza, żeby zapobiec tragedii

Anita i Kamil w 1588 odcinku "M jak miłość" zaczną się śmiać z całej sytuacji. Do zbliżenia nie dojdzie, ale para ewidentnie ma się ku sobie. W końcu Gryc rozluźni atmosferę pokazując koleżance dom, który wynajmie dla siebie i Poli. Będzie musiał wyprowadzać się z Wietrznej, ponieważ już niedługo do "M jak miłość" wróci Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i ojciec z córką nie będą mogli dłużej mieszkać w jej domu. Anita jak zawsze wesprze Kamila, a on nie będzie jeszcze wiedział, że nowy dom może sprowadzić na niego poważne problemy. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze