M jak miłość, odcinek 1588: Anita zaproponuje Kamilowi seks! Podpuści Gryca, który chce zaliczyć ukochaną ciocię Poli

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1588: Anita zaproponuje Kamilowi seks! Podpuści Gryca, który chce zaliczyć ukochaną ciocię Poli

M jak miłość, odcinek 1588: Anita zaproponuje Kamilowi seks! Podpuści Gryca, który chce zaliczyć ukochaną ciocię Poli

2021-05-10 20:49

Tym razem z w "M jak miłość" to Anita (Melania Grzesiewicz) przejmie inicjatywę w sprawie Kamila (Marcin Bosak). Zaskoczy mecenasa śmiałą propozycją seksu, do którego miałoby dojść natychmiast! Gryc w 1588 odcinku "M jak miłość" oniemieje, bo od dawna fantazjował o upojnej nocy z sekretarką. Anita bezceremonialnie zapyta czy prześpią się na łóżku, czy może podłodze... Kamil pierwszy raz od dawna, nie będzie w stanie wykrztusić słowa. Zapomni o Poli (Hanna Nowosielska) i pójdzie z Anitą do łóżka?

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" Kamil zaprosi do siebie gości, w tym Anitę, która w poprzednich odcinkach "M jak miłość" starał się pocałować, ale kobieta stanowczo zaprotestowała. Gryc nadal nie będzie ukrywał, że sekretarka działa na niego jak nikt inny. 

- Ależ ty wyglądasz apetycznie. Kurczę, do schrupania - powie Kamil na widok sekretarki w obcisłej sukience. 

Gryc już jakiś czas temu w "M jak miłość" wyznał Magdzie (Anna Mucha), że nie może przestać myśleć o koleżance z pracy, ale z drugiej strony nie powinien z nią sypiać, skoro to kochana ciocia Poli (Hanna Nowosielska).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

M jak miłość, odcinek 1588 ZWIASTUN: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Pierwszy seks Kamila i Anity. Werner oświadczy się Sandrze?

Anita w 1588 odcinku "M jak miłość" nie zostawi tak tej sytuacji. Zaproponuje mecenasowi seks!

- Wiesz co, a ja myślę, że my powinniśmy to w końcu zrobić. Tylko gdzie? Czy na kanapie czy na podłodze? Hmm? - zapyta uwodzicielskim tonem kobieta. - I co teraz na to powiesz? - dokończy Anita.

- Że się troszkę przestraszyłem - przyzna Kamil i lekko się wycofa, speszony. 

- A ja się dopiero rozkręcam - dopowie Anita w "M jak miłość", po czym wybuchnie śmiechem!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński ojcem dziecka Patrycji! Wyda mu Łukasza, żeby zapobiec tragedii

Anita i Kamil w 1588 odcinku "M jak miłość" zaczną się śmiać z całej sytuacji. Do zbliżenia nie dojdzie, ale para ewidentnie ma się ku sobie. W końcu Gryc rozluźni atmosferę pokazując koleżance dom, który wynajmie dla siebie i Poli. Będzie musiał wyprowadzać się z Wietrznej, ponieważ już niedługo do "M jak miłość" wróci Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i ojciec z córką nie będą mogli dłużej mieszkać w jej domu. Anita jak zawsze wesprze Kamila, a on nie będzie jeszcze wiedział, że nowy dom może sprowadzić na niego poważne problemy. 

Najnowsze