M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński dowie się o romansie, który zniszczy jego rodzinę! Nie zdoła zapobiec tragedii

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński dowie się o romansie, który zniszczy jego rodzinę! Nie zdoła zapobiec tragedii

M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński dowie się o romansie, który zniszczy jego rodzinę! Nie zdoła zapobiec tragedii

2021-03-29 21:18

W 1578 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) aż zaniemówi z wrażenia kiedy usłyszy od Ani (Gabriela Świerczyńska) o skandalicznym romansie swojego przybranego syna! 15-latka nie zdoła dłużej milczeń. Wygada się przed Andrzejem, że Łukasz (Jakub Józefowicz) sypia z dużo starszą kobietą, mężatką Patrycją Argasińską (Alżbeta Lenska), która jest bliską przyjaciółką Marty (Dominika Ostałowska). Wstrząśnięty tą nowiną Budzyński w 1578 odcinku "M jak miłość" od Łukasza usłyszy z kolei, że Patrycja chce dla niego wziąć rozwód. Czy Andrzej powie Marcie prawdę?

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

O sekretnym romansie Łukasza i Patrycji w "M jak miłość" w 1578 odcinku będzie wiedziało już coraz więcej osób. Ania wpadnie w panikę kiedy przypadkiem zauważy starszą kochankę brata w mieszkaniu ich matki Marty. Wojciechowska przedstawi córce swoją przyjaciółkę, a Argasińska aż zblednie kiedy rozpozna w niej siostrę Łukasza! Tak samo zareaguje 15-latka. Nic jednak nie powie Marcie, bo obiecała Łukaszowi dyskrecję.

Ania w 1578 odcinku "M jak miłość" nie zniesie jednak milczenia. Powierzy swój sekret ojczymowi, bo nie będzie wiedziała co robić, czy wyznać wszystko matce, albo chociaż Łukaszowi. Andrzej od razu zauważy, że z córką dzieje się coś złego. - Chodzi o tę dziewczynę Łukasza, Patrycję, ona ma męża...

Ponieważ w 1578 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie dopiero po rozmowie z Łukaszem, który przyzna się mu, że romansuje z mężatką i poprosi o radę w kwestii rozwodu, to Andrzej spróbuje pocieszyć nastolatkę. - Wiem... Pewnie trudno jest ci to zrozumieć...- Nie o to chodzi... Wiesz, że ona jest koleżanką mamy?

Dla Budzyńskiego w 1578 odcinku "M jak miłość" ta wiadomość będzie oznaczała tylko jedno - przyszłość rodziny Wojciechowskich będzie zagrożona! Bo kiedy Marta dowie się, że Łukasz romansuje z jej przyjaciółką, na pewno wpadnie w szał. A zakochany syn nie poświęci szalonego uczucia dla matki.

Gdy pierwszy szok minie Andrzej w 1578 odcinku "M jak miłość" odpowie Ani, że Łukasz przyznał mu się tylko do romansu z mężatką, ale słowem nie wspomniał o tym, kim jest Patrycja Argasińska! Bo to także żona jego szefa. Ania dojdzie do wniosku, że Łukasz nie wie co łączy Martę z Patrycją, a tym bardziej ich matka nie ma o niczym pojęcia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1579: Iza nie zniesie dłużej Marcina! Zostawi mu list pożegnalny i zabierze dzieci

M jak miłość. Ania nakryje Łukasza nago ze starszą kochanką! Wyda brata przed matką? – WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja wystraszy się Łukasza! Po tym co zrobi ostatecznie rzuci syna Marty

Tymczasem w 1578 odcinku "M jak miłość" między Łukaszem i Patrycją coś zacznie się psuć. Wojciechowski będzie naciskał na rozwód, przekonując kochankę, że powinni zacząć nowe, wspólne życie. Jednak Argasińska nie będzie na to gotowa. Uświadomi sobie, że nie chce odchodzić od męża, który zapewnił jej bogactwo. Kochanka Łukasza w 1578 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała też dłużej okłamywać Jerzego (Karol Strasburger).

- Jest tylko jedno wyjście - musisz wziąć rozwód. Mój ojczym jest prawnikiem, ma kancelarię, mógłby cię reprezentować. On albo jego wspólnik. Już z nim rozmawiałem... - wyjawi Wojciechowski. - Rozmawiałeś z nim o moim rozwodzie?! - zbulwersuje się Patrycja.

- Na razie tylko wstępnie... Wiem, że to brzmi, jak czyste szaleństwo... I wiem, że się boisz, bo to przecież ogromna rewolucja, ale przecież sobie poradzimy... Poszukam innej pracy, znajdziemy większe mieszkanie. Zobaczysz, wszystko się ułoży... - obieca ukochanej syn Marty, ale ona w 1578 odcinku "M jak miłość" wpadnie w panikę i zwyczajnie ucieknie. Przerazi ją, że Łukasz planuje ich życie, za jej plecami!

M jak miłość, odc. 1573: Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1574. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze