M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja wystraszy się Łukasza! Po tym co zrobi ostatecznie rzuci syna Marty

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja wystraszy się Łukasza! Po tym co zrobi ostatecznie rzuci syna Marty

M jak miłość, odcinek 1578: Patrycja wystraszy się Łukasza! Po tym co zrobi ostatecznie rzuci syna Marty

2021-03-12 17:48

W 1578 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) nie pozwoli na to, żeby Patrycja (Alżbeta Lenska) nadal była żoną Argasińskiego (Karol Strasburger)! Szaleńczo zakochany w starszej mężatce syn Marty (Dominika Ostałowska) wymusi na niej rozwód z ordynatorem. Zachowanie Łukasza doprowadzi do tego, że Patrycja w 1578 odcinku "M jak miłość" zacznie się go bać. Nie będzie mogła znieść tego, że młody kochanek chce nią rządzić. Ich romans nie będzie miał żadnej przyszłości. Dlatego Argasińska ostatecznie rzuci Łukasza. Tylko czy on pozwoli jej odejść?

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 28.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Między Patrycją i Łukaszem w "M jak miłość" zacznie się psuć, kiedy Wojciechowskiemu przestanie odpowiadać rola młodszego kochanka żony szefa! Nie zniesie dłużej, że sypia z Patrycją tylko wtedy kiedy jej to odpowiada, a potem ukochana wraca do swojego bogatego męża, Argasinskiego. W 1578 odcinku "M miłość" między kochankami dojdzie do gwałtownej kłótni. Powód? Łukasz za plecami Patrycji będzie omawiał szczegóły jej rozwodu z Jerzym. Zgłosi się po poradę do Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i załatwi, żeby to to on prowadził sprawę rozwodową Argasińskich. Bez zgody Patrycji!

Patrz też: Gwiazda M jak miłość przeszła radykalną przemianę! Ilona Janyst już nie gra Anety. Dostała zgodę produkcji - ZDJĘCIE

Nawet Budzyński w 1578 odcinku "M jak miłość" będzie wstrząśnięty tym, że Łukasz w imieniu swojej kochanki rozmawia z nim o rozwodzie. Zwłaszcza kiedy usłyszy, że jedno z małżonków nie zgadza się na rozwód. - Dzieci nie ma. Majątek... nie wiem... chyba spory. Szansa, że jedno z małżonków się nie zgodzi - też spora - wyzna Wojciechowski. Jednak w 1578 odcinku "M jak miłość" nie przyzna się ojczymowi, że romansuje z żoną szefa!

Patrycja w 1578 odcinku "M jak miłość" spotka się z Łukaszem, żeby uprzedzić go, że to już koniec. - Ja już tak nie chcę, nie mogę, ciągle kłamać, oszukiwać... - wyjaśni.- Masz rację, tak nie da się żyć na dłuższą metę. Dlatego jest tylko jedno wyjście - musisz wziąć rozwód. Mój ojczym jest prawnikiem, ma kancelarię, mógłby cię reprezentować. On albo jego wspólnik. Już z nim rozmawiałem... - wyjawi Wojciechowski.

Kochanka Łukasza nie uwierzy własnym uszom! W 1578 odcinku "M jak miłość" będzie zbulwersowana, że ośmielił się rozmawiać z prawnikiem o jej rozwodzie - Na razie tylko wstępnie... Wiem, że to brzmi, jak czyste szaleństwo. I wiem, że się boisz, bo to przecież ogromna rewolucja, ale przecież sobie poradzimy... Poszukam innej pracy, znajdziemy większe mieszkanie. Zobaczysz, wszystko się ułoży - obieca Wojciechowski.

Ale przyzwyczajona do życia w luksusie, u boku bogatego męża Patrycja w 1578 odcinku "M jak miłość" będzie przerażona tą wizją. Wpadnie w panikę, bo będzie coraz bardziej bała się tego, co czego jest zdolny młody kochanek.

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Argasiński będzie się znęcał nad Patrycją za jej romans z Łukaszem! Dowie się o jej zdradzie?

Jak zwykle kochanka Łukasza w 1578 odcinku "M jak miłość" będzie się wypłakiwać jego matce, nie wiedząc kim naprawdę jest Marta dla Wojciechowskiego. Sprawy zajdą za daleko, a Argasińska nie będzie chciała rozwodu. Zwierzy się przyjaciółce, że Jerzy i tak nie pozwoli jej nigdy odejść.

- Kochasz go? Tego chłopaka? - zacznie dociekać Marta. - Jestem zakochana, ale to przecież nie to samo, obie to wiemy. Zaczynać od nowa, w moim wieku? I to z młodszym facetem... Znudzi się mną za parę miesięcy - oceni Argasińska w 1578 odcinku "M jak miłość". Poza tym nie będzie gotowa rezygnować z życia, do którego już przywykła. Bo co biedny rehabilitant może jej zapewnić oprócz uczucia i namiętnego seksu!

Pod wpływem rozmowy z Martą w 1578 odcinku "M jak miłość" Patrycja zrozumie, że wcale nie chce zostawiać Argasińskiego. Dlatego podejmie decyzję o porzuceniu Łukasza. - Przykro mi, to już koniec. Nie dzwoń już do mnie, nie pisz, nie przeciągajmy tego. Po prostu o mnie zapomnij. To i tak nie mogło się udać...

Co prawda w 1578 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski będzie błagał o to, by z nim została, ale Patrycja się nie zgodzi. Jak daleko posunie się Łukasz, żeby ją zatrzymać przy sobie? Może to on wkrótce w "M jak miłość" wyjawi Argasińskiemu prawdę o romansie żony, żeby ordynator sam ją zostawił? To się okaże niebawem.

M jak miłość, odc. 1574: Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1574. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1574. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1573. Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Najnowsze