M jak miłość, odcinek 1571: Ucieczka Izy od Marcina. Aneta wywiezie ją do Mostowiaków do Grabiny - ZWIASTUN

2021-03-02 20:41 ag
M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Aneta jej pomoże okłamywać męża
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Aneta jej pomoże okłamywać męża

W 1571 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nadal nie przyzna się Marcinowi (Mikołaj Roznerski) do zdrady z Michałem (Paweł Deląg). Zamiast szczerze powiedzieć mężowi, że nie pamięta nocy z Ostrowskim, bo ktoś jej dosypał narkotyków do drinka, wybierze kłamstwo. Coraz bardziej zdesperowana zacznie oszukiwać ukochanego jak najęta! Aż wreszcie nie wytrzyma i w 1571 odcinku "M jak miłość" zostawi Marcina. Zabierze dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) i z pomocą Anety (Ilona Janyst) wyjedzie do Grabiny. W domu Mostowiaków przygarnie ją Barbara (Teresa Lipowska)...

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co będzie z Izą i Marcinem w "M jak miłość" po tym co się stało w Krakowie między Chodakowską a Michałem Ostrowskim? Niestety relacje między małżonkami w 1571 odcinku "M jak miłość" staną się bardzo napięte, bo Iza nie odważy się szczerze powiedzieć Marcinowi co się wydarzyło podczas służbowej delegacji. Nadal nie będzie pamiętała nocy z Michałem, ani tego dlaczego obudziła się nago w łóżku z szefem. Zgodnie z radą Anety postanowi o wszystkim zapomnieć. Nie uda jej się to!

W nocy w 1571 odcinku "M jak miłość" będzie płakała po kryjomu, nieświadoma, że jej łzy widzi Szymek, a w ciągu dnia zacznie unikać Marcina, którego zaniepokoi stan ukochanej. Wmówi mu, że to efekt jesiennej chandry. Wreszcie, bez konsultacji z mężem, postanowi wyjechać do Grabiny na weekend. Tak, żeby zebrać myśli i dojść do siebie.

Chodakowski w 1571 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie tego do wiadomości. Będzie naciskał na żonę jeszcze bardziej, by poznać prawdę.- Iza nie wierzę w tą całą twoją jesienną chandrę, coś się musiało stać! Nie wciskaj mi kitu! Coś się stało? Powiedz mi! Iza, bo nie odpuszczę!

Postawiona pod ścianą Iza w 1571 odcinku "M jak miłość" w swoje kłamstwa wciągnie ciotkę Artura (Tomasz Ciachorowski), Skalską (Agata Rzeszewska). Bardzo szybko wymyśli wiarygodną historyjkę dla męża.

- Dobrze, powiem ci! W Krakowie spotkałam przypadkiem ciocię Artura. To nie była miła rozmowa... Oskarżyła mnie, że zniszczyłam Arturowi życie, że przeze mnie nie może mu nawet świeczki na grobie zapalić, bo nie wie, gdzie jest pochowany... Ta cała trauma... To wszystko do mnie wróciło... Przepraszam, że od razu ci nie powiedziałam... - z każdym słowem w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza coraz bardziej się pogrąży w oszustwach.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

M jak miłość, odcinek 1571 ZWIASTUN. Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje. Bosacki wyśle mu filmik z dowodem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem - WIDEO

Wreszcie w 1571 odcinku "M jak miłość" Marcin zgodzi się na wyjazd Izy i dzieci do Grabiny. Do siedliska zawiezie ich Aneta, której zwierzy się z dręczących ją wyrzutów sumienia. - Kolejny dzień, kolejne pytania, kolejne kłamstwa...Aneta uzna, że Iza nie może powiedzieć prawdy mężowi. - Po prostu to ucinaj! Zmieniaj temat, nie potrafisz?! A przede wszystkim przez ten dzień czy dwa bez Marcina spróbuj się jakoś zebrać do kupy!

- Aneta, a co potem? Myślisz, że będzie lepiej? Nie będzie! - przyzna Iza. Aż wreszcie Aneta w 1571 odcinku "M jak miłość" zacznie drążyć temat nocy Izy z Michałem, bo cała sytuacja z narkotykami wyda jej się mocno podejrzana. Na cel weźmie zwłaszcza Ostrowskiego.

- Jezu Iza, jesteś dorosła! Wszyscy czasami kłamiemy, inaczej się nie da. Poza tym zrozum, że nie ma w tym ani grama twojej winy! Nie zdradziłaś Marcina. Ktoś ci podał jakiś rodzaj pigułki gwałtu. Zresztą trzeba było od razu to zgłosić na policję. Teraz jest już za późno. Słuchaj, a jak ty dobrze znasz tego Michała? Myślisz, że on mógł zrobić coś takiego?

- Nie, na pewno nie... - zapewni Iza.

- Ale tak na 100 procent nie? Bo on jest w sumie najbardziej oczywistym podejrzanym!

- On też się zatruł. Widziałam! Naprawdę źle się czuł...

- I właśnie to jest dlatego jest to takie podejrzane. Bo gdyby to się przytrafiło tylko jednemu z was. A jest ktoś inny w waszym otoczeniu, kto życzy wam na tyle źle mógłby zrobić coś takiego?

- Nie... To znaczy... To jest absurdalne! - Iza przez chwilę w 1571 odcinku "M jak miłość" pomyśli o Bosackim (Dariusz Kordek), ale zaraz potem odepchnie te czarne myśli od głowy.

Po przyjeździe do Grabiny w 1571 odcinku "M jak miłość" Barbara zatrzyma Izę z dziećmi w domu Mostowiaków. Zaprosi wszystkich na swoje słynne pierogi i ugości ich najlepiej jak potrafi. Nie pozwoli, żeby Chodakowska z Szymkiem i Mają zatrzymali się w siedlisku. Zaproponuje im gościnę u siebie. A przy okazji zacznie wypytywać Izę co się dzieje. Zauważy bowiem smutek w jej oczach. Podczas szczerej rozmowy w 1571 odcinku "M jak miłość" seniorka rodu zapewni Izę, że Marcin bardzo ją kocha i niezależnie od tego co się stało, na pewno wszystko między nimi się ułoży.

M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst), Barbara (Teresa Lipowska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst), Barbara (Teresa Lipowska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1571. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze