M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz wkroczy do domu Argasińskich, żeby zabrać Patrycję od męża! Wykorzysta głupotę ordynatora do własnych celów - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz wkroczy do domu Argasińskich, żeby zabrać Patrycję od męża! Wykorzysta głupotę ordynatora do własnych celów - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz wkroczy do domu Argasińskich, żeby zabrać Patrycję od męża! Wykorzysta głupotę ordynatora do własnych celów - WIDEO

2021-02-22 11:27

W 1571 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) nadal będzie igrał z ogniem, a właściwie z Argasińskim (Karol Strasburger) sypiając z jego żoną Patrycją (Alżbeta Lenska) pod nosem ordynatora! Kochankowie zaliczą wpadkę kiedy Argasiński zobaczy telefon Patrycji w rękach Wojciechowskiego i wezwie go na dywanik do siebie. Ale to dopiero początek, bo w 1571 odcinku "M jak miłość" Łukasz wkroczy do Argasińskich, by zabrać stamtąd Patrycję. Na widok młodego kochanka żona ordynatora wpadnie w panikę. Ich romans się wyda?

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" Argasiński przyłapie Patrycję na zdradzie z Łukaszem? Odkąd żona szefa Wojciechowskiego wdała się z nim w namiętny romans, zupełnie straciła głowę dla młodszego kochanka. Sporo przy tym ryzykując, bo przecież praktycznie sypiają ze sobą pod nosem Argasińskiego. Raz nawet uprawiali seks w szpitalu, kiedy Jerzy stał pod drzwiami pokoju, w którym dali się ponieść namiętności. I choć Patrycja będzi się bardzo pilnowała, żeby jej romans się nie wydał, to w 1571 odcinku "M jak miłość" popełni poważny błąd. Zostawi u Łukasza telefon. Z kolei Wojciechowski przyniesie go do pracy, a tam przez przypadek wypadnie mu z kieszeni.

Zauważy to Argasiński, który w 1571 odcinku "M jak miłość" rozpozna telefon swojej żony!- Ładne etui, żona ma identyczne... - skomentuje. I od chwili zacznie się czegoś domyślać! Sytuację uratuje Aneta (Ilona Janyst), która przechodząc w pobliżu powie szefowi, że to jej telefon, a ma takie samo etui jak jego żona. Jednak ordynator nie odpuści Łukaszowi tak łatwo. Wezwie rehabilitanta na rozmowę do gabinetu. Łukasz w 1571 odcinku "M jak miłość" spanikuje, że wszystko się wyda.

Patrz też: M jak miłość. Tragiczny finał romansu Łukasza z żoną Argasińskiego. Patrycja pożałuje zdrady, bo straci wszystko - WIDEO

Mąż Patrycji będzie miał dla jej kochanka dobre wieści. W 1571 odcinku "M jak miłość" pochwali Łukasza za udaną współpracę, profesjonale podejście do pacjentów i zrzuci na niego więcej obowiązków. - Jestem bardzo zadowolony. Pacjenci pana chwalą, moja żona też... - wyjaśni Argasiński i doda, że chce więcej zabiegów rehabilitacyjnych w klinice.

Naiwność i głupota Argasińskiego w 1571 odcinku "M jak miłość" zaskoczą Łukasza jeszcze bardziej, kiedy szef zacznie go wypytywać o Patrycję.- Czy kontaktowała się z panem ostatnio? Była jakiś czas temu w spa. A od kiedy wróciła zachowuje się dość dziwnie. Jest nieobecna, roztargniona - ordynator wyjawi Wojciechowskiemu, że podejrzewa żonę o kłamstwo.

Po tych słowach Łukasz w 1571 odcinku "M jak miłość" zapewni, że już dawno żona szefa nie była u niego na masażu. Posunie się jednak do podstępu, żeby być z Patrycją jeszcze tego samego wieczoru, a przy okazji wykorzystać fakt, że Argasiński ma klapki na oczach i nie domyśla się, że żona go zdradza.

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

W 1571 odcinku "M jak miłość" Łukasz bez zapowiedzi i zaproszenia odwiedzi Argasińskich w ich domu. Kiedy stanie w drzwiach rezydencji ordynatora ten będzie zaskoczony wizytą o tak późnej porze. Wojciechowski postawi wszystko na jedną kartę, żeby zabrać Patrycję od męża.

- Dzisiejsza rozmowa z panem uświadomiła mi, że zrobiliśmy już zbyt długą przerwę w rehabilitacji. Nie mogę dopuścić, żeby pańska żona poczuła się gorzej - wymyśli na poczekaniu. Argasiński w 1571 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na nocny masaż Patrycji u Łukasza. Dzięki niemu kochankowie znów wpadną sobie w objęcia. I będą się kochać w małżeńskiej sypialni Argasińskich, tym razem za zamkniętymi drzwiami.

W 1571 odcinku "M jak miłość" Patrycja tylko przez chwilę zaprotestuje. - Łukasz, proszę cię. To jest jakieś szaleństwo. Mój mąż... - zacznie się skarżyć, ale Wojciechowski sprawi, że zapomni o wyrzutach sumienia.

M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Łukasz (Jakub Józefowicz), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze