M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński odkryje romans Patrycji. Poprosi Łukasza o pomoc w szukaniu kochanka!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński odkryje romans Patrycji. Poprosi Łukasza o pomoc w szukaniu kochanka!

M jak miłość, odcinek 1571: Argasiński odkryje romans Patrycji. Bezczelny Łukasz pomoże mu szukać kochanka?

2021-03-03 9:32

Romans Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji z "M jak miłość" przekroczy granice absurdu. W 1571 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wezwie do gabinetu młodego fizjoterapeutę i będzie mu dziękował za jego wkład w rozwój kliniki. Wojciechowski dowie się także, że ordynator odkrył dziwne zachowanie żony oraz romansowanie za jego plecami. Nie będzie jednak świadomy, że rozmawiając z Łukaszem ma podejrzanego przed sobą! Jerzy poprosi go o pomoc w szukaniu kochanka Patrycji! To, co zrobi Wojciechowski, przekroczy wszelkie granice.

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" romans Łukasza i Patrycji będzie trwał w najlepsze. Kochankowie po wyjeździe na Mazury jeszcze bardziej się ze sobą zżyli. Nie mogą wytrzymać bez seks schadzek. Aż w końcu w 1571 odcinku "M jak miłość" to Patrycja powie kochankowi, że mąż może już coś podejrzewać i że muszą trochę przystopować. 

- Kiedy znów się zobaczymy? - zapyta Wojciechowski. 

- Nie wiem... Jerzy wraca dziś z delegacji. Chyba pojedzie prosto do kliniki, ale potem… Muszę spędzić ten wieczór w domu. I następny pewnie też...

- Tyle czasu bez ciebie? Nie, nie ma takiej opcji... Spotkajmy się wieczorem, choć na chwilę, na godzinę… Przecież możesz coś wymyślić. Powiedz, że umówiłaś się z tą swoją przyjaciółką! - Łukasz będzie nieugięty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Będzie brnęła w kolejne kłamstwa, a Aneta jej pomoże

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Argasiński z "M jak miłość" to przebiegły i inteligentny mężczyzna, więc zacznie się domyślać, że żona nie jest z nim szczera. O dziwo na powiernika problemów wybierze sobie Łukasza.

- Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Pacjenci pana chwalą, moja żona też… - zacznie niby mimochodem ordynator. 

- Cieszę się.

- Postanowiłem zwiększyć na oddziale ilość zabiegów rehabilitacyjnych! Ma pan wolne moce przerobowe?

- Dla pana – zawsze! - odpowie speszony Łukasz, a potem przejdą do meritum rozmowy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

Jerzy w 1571 odcinku "M jak miłość" wreszcie dojdzie do tego, o co naprawdę chodzi mu w rozmowie z młodym fizjoterapeutą. 

- Mam do pana jeszcze jedną sprawę... Czy Patrycja kontaktowała się z panem ostatnio? (...) Była jakiś czas temu w SPA. A od kiedy wróciła, zachowuje się dość dziwnie... Jest nieobecna, roztargniona… Przed moim wyjazdem przepadła gdzieś na cały wieczór... Myślałem, że może... umówiła się z panem na masaż? - zapyta podejrzliwie ordynator.

Łukasz w "M jak miłość" uda głupiego i zaprzeczy kontaktom z Patrycją. Zrozumie jednak, że Argasiński daje mu do zrozumienia, że ma być czujny i badać sprawę ewentualnego kochanka żony. Jerzy będzie przekonany, że może zaufać młodemu lekarzowi, który ma dobry kontakt z jego żoną i w razie czego, doniesie mu o jej przewinieniach. Wojciechowski w "M jak miłość" posunie się o krok dalej i odwiedzi małżeństwo w ich domu! 

- Dzisiejsza rozmowa z panem uświadomiła mi, że zrobiliśmy już zbyt długą przerwę w rehabilitacji... Nie mogę dopuścić, aby pańska żona poczuła się gorzej! - powie Łukasz i pójdzie uprawiać seks z Patrycją tuż pod nosem szefa! 

Najnowsze