M jak miłość, odcinek 1570: Koniec Andrzejka. Wyleci z policji przez nową szefową?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1570: Koniec Andrzejka. Wyleci z policji przez nową szefową?

M jak miłość, odcinek 1570: Koniec Andrzejka. Wyleci z policji przez nową szefową?

W 1570 odcinku "M jak miłość" zobaczymy koniec kariery policjanta Andrzejka (Tomasz Oświeciński)? Wiele na to wskazuje, bo - jak pisaliśmy jako pierwsi - na miejsce Janka (Tomas Kollarik) komendantem zostanie bezwzględna Ewa Grzymska (Teresa Dzielska) i natychmiast weźmie sobie na cel Lisieckiego! Nowa komendant w Lipnicy szybko skłóci się z całym zespołem, a Sonia (Barbara Wypych) zostanie jej dożywotnim wrogiem za krytykę rządów Morawskiego. Czy Andrzejek zostanie w 1570 odcinku "M jak miłość" 1 ofiarą rewolucji na komendzie w Lipnicy?

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" Andrzejek będzie musiał przyjść do pracy z Kalinką (Ewa Kapturska). I kiedy jego biurko będzie zastawione smoczkami i butelkami z mlekiem, a ona sam będzie miał na ramieniu pieluchę, na komendę wkroczy Ewa Grzymska. Nikt nie będzie miał pojęcia, że to nowa szefowa!

- Dzień dobry, w czym mogę pomóc? - zapyta Andrzejek kobietę o srogiej twarzy. 

- Chciałam porozmawiać z policjantem dyżurnym - powie hardo kobieta i przedstawi się: - Podkomisarz Ewa Grzymska, podkomendant policji w Lipnicy.  

Zobacz też: M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO
M jak miłość, odc. 1570: komendant Ewa Grzymska (Teresa Dzielska)

i

Autor: tvp/vod

Jak pisaliśmy jako pierwsi nowa szefowa, która zastąpi Janka w 1570 odcinku "M jak miłość" urządzi na komendzie prawdziwą rewolucję. Jako pierwszy jej ofiarą padnie Andrzejek, a druga będzie Sonia!

Ewa Grzymska zrobi z powodu obecności Kalinki na komendzie w 1570 odcinku "M jak miłość" aferę na całą Lipnicę i okolice! Z awanturą dotrze nawet do byłego komendanta Staszka (Sławomir Holland), który w milczeniu będzie wysłuchiwał jej wrzasków. 

- Policjant z dzieckiem na służbie?! To podpada pod dyscyplinarkę!

Czy nowa komendant wyrzuci Andrzejka z pracy w 1570 odcinku "M jak miłość" i tak zakończy się jego krótka kariera w roli policjanta. Wiele na to wskazuje, bo Grzymska będzie miała "misję" zrobić na komendzie porządek. Swój porządek, a w takich sytuacjach groźni szefowie chcą się "wykazać" i zwykle potrzebne są im do tego pokazowe zwolnienia... A może Staszek uratuje Andrzejkowi skórę?

Czytaj także: M jak miłość. Piotrek skatowany przez Kamilę? Załatwi go tak jak Pawła! - WIDEO

M jak miłość, odc. 1570: Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odcinek 1567: Sonia odpuści sobie Janka! Nie będzie chciała go znać

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Sonia odpuści sobie Janka! Nie będzie chciała go znać
M jak miłość, odc. 1567: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze