M jak miłość, odcinek 1570: Dawid rozkocha w sobie Basię i osiągnie swój cel. Teraz psychol zrobi z 12-latką co będzie chciał - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1570: Dawid rozkocha w sobie Basię i osiągnie swój cel. Teraz psychol zrobi z 12-latką co będzie chciał - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1570: Dawid rozkocha w sobie Basię i osiągnie swój cel. Teraz psychol zrobi z 12-latką co będzie chciał - WIDEO

2021-02-24 8:46

W 1570 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) oszaleje na punkcie Dawida (Iwo Wiciński) do tego stopnia, że dla niego będzie gotowa na nawet najgłupszy krok. 12-letnia córka Rogowskich wyzna synowi sąsiadów Jaszewskich, że zakochała się w nim na śmierć i życie. Jak Dawid zareaguje na te słowa? Podejrzany nastolatek, który ma na sumieniu brutalne pobicie bezdomnego i inne przestępstwa w 1570 odcinku "M jak miłość" poczuje chorą satysfakcję, że owinął sobie Basię wokół palca. Teraz psychol będzie mógł zrobić z dziewczyna wszystko, co będzie chciał. Czy skrzywdzi Basię? Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 1.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Szalone uczucie, jakie w "M jak miłość" w sercu 12-letniej Basi Rogowskiej rozpali Dawid Jaszewski popchnie zakochaną córkę Marysi (Małgorzata Pieczyńska) i Artura (Robert Moskwa) do wyjątkowej głupoty i bezmyślności. W 1570 odcinku "M jak miłość" Basia do tego stopnia straci głowę dla Dawida, że przestanie nad sobą panować. Zwłaszcza, że intrygujący chłopak traktuje ją jakby była dla niego kimś naprawdę ważnym, zabiera w miejsca, których wcześniej nie widziała w Grabinie. Wystarczy jeden impuls, by w 1570 odcinku "M jak miłość" Basia wyznała Dawidowi, że zakochała się w nim na zabój.

Młody Jaszewski w 1570 odcinku "M jak miłość" zdobędzie drugie miejsce w konkursie fotograficznym i z tej pochwali się Basi zdjęciami, których nikt jeszcze ne widział. Pokaże jej także mroczne ujęcie z napadu na bezdomnego, którego brutalnie skatował? Aż tak daleko się nie posunie, ale Basia z radości rzuci się chłopakowi na szyję. - Masz podium! Zauważyli, docenili twój talent… A ja zawsze wiedziałam, że jesteś niesamowity. I chyba dlatego się w tobie zakochałam… Po same uszy!

Wyznanie miłości Basi w 1570 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Dawid poczuje chorą satysfakcję, że udało mu się tak łatwo omotać niewinną i naiwną 12-latkę. Ale sukces nastoletniego syna Jaszewskich zejdzie na dalszy plan, bo jego rodzice, Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek), zaczną się o niego martwić. Zwłaszcza Jaszewska, którą zaniepokoi bliska relacja Dawida z córką Rogowskich. Po tym co zrobił w przeszłości w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie miała powodu do strachu o Basię.

- To, że matka Dawida oskarża go o całe zło w okolicy, nie tyle go martwi, ale jest dla niego niewygodne. Tworzy wokół siebie intrygi dla własnej zabawy i satysfakcji. To, że imponuje Basi nie jest dla niego niczym nowym - wyjawił Iwo Wiciński w "Kulisach serialu M jak miłość".

Jaszewska w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie się bacznie przyglądać Dawidowi, przez którego musieli zamieszkać w Grabinie, który w przeszłości dopuścił się potwornych czynów. - Tym złym policjantem w rodzinie jest matka, a dobrym ojciec. Olga nie jest w stanie zaufać Dawidowi... Czy syn jest po złej stronie mocy w tej diabelskiej rodzinie? Czy to wina matki, która wszystko wyolbrzymia? Jaszewska boi się relacji syna z Basią! - powiedziała tajemniczo Małgorzata Lewińska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

M jak miłość. Tajemnice Jaszewskich wyjdą na jaw! Marysia zobaczy co z Olgą zrobili bezwzględny mąż Mariusz i syn Dawid

Sprawdź też: M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

Z kolei Basia w 1570 odcinku "M jak miłość" po powrocie z randki z Dawidem tylko babci Barbarze (Teresa Lipowska) zwierzy się jak głupi błąd popełniła. Przestraszy się, że wystraszy Dawida, że chłopak nie będzie chciał się już z nią widywać.

- Ja pierwsza powiedziałam Dawidowi, że go kocham. Głupio zrobiłam, prawda?... - zapyta babcię. - Głupio, mądrze… Któż to może wiedzieć? W miłości nie ma żadnych reguł... - przyzna seniorka rodu Mostowiaków w 1570 odcinku "M jak miłość". Nawet Barbara nie będzie świadoma tego kim naprawdę jest Dawid, z którym zadaje się Basia! Pierwsza miłość 12-letniej Rogowskiej może doprowadzić do tragedii!

M jak miłość odc. 1570. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1570. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość, odc. 1567: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
Najnowsze