M jak miłość, odcinek 1570: Awantura u Jaszewskich odsłoni mroczne tajemnice sąsiadów Mostowiaków. To dlatego ukryli się w Grabinie! Jaszewski oskarży Olgę o zbrodnie Dawida - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1570: Awantura u Jaszewskich odsłoni mroczne tajemnice sąsiadów Mostowiaków. To dlatego ukryli się w Grabinie! Jaszewski oskarży Olgę o zbrodnie Dawida - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1570: Awantura u Jaszewskich odsłoni ich diabelskie tajemnice! To dlatego sąsiedzi Mostowiaków zamieszkali w Grabinie - ZWIASTUN

2021-03-01 21:06

Kim są Jaszewscy z "M jak miłość"? Nowi sąsiedzi Mostowiaków, Olga (Małgorzata Lewińska), Mariusz (Tomasz Lulek) i ich nastoletni syn Dawid (Iwo Wiciński) to podejrzana rodzina z wieloma mrocznymi tajemnicami. Niektóre z sekretów Jaszewskich wyjdą na jaw w 1570 odcinku "M jak miłość". Tuż po tym jak w Grabinie dojdzie do makabrycznych scen w lesie Jaszewska urządzi awanturę Dawidowi. Oskarży syna, że miał coś wspólnego z tragedią, która wstrząśnie okolicą. W obronie syna stanie Jaszewski, który zaatakuje żonę, że to przez nią Dawid zrobił coś strasznego i musieli uciekać z Krakowa do Grabiny!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co ukrywają Jaszewscy z "M jak miłość"? Co ma na sumieniu Dawid, co takiego strasznego zrobił w przeszłości, że Olga i Mariusz musieli uciekać z Krakowa i zamieszkać w Grabinie? Na pewno nowy chłopak Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) zdradza psychopatyczne skłonności, fascynuje go przemoc i cierpienie. To Dawid ostatnio w "M jak miłość" brutalnie skatował bezdomnego w lesie w Grabinie. Potem wezwał pomoc do swojej ofiary, by zgrywać bohatera, ale Jaszewska zaczęła coś podejrzewać. Poza tym nastolatek po w telefonie zdjęcie pobitego mężczyzny!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida

W 1570 odcinku "M jak miłość" Grabiną wstrząśnie kolejne makabryczne wydarzenie. Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) zostaną napadnięci w lesie przez młodego chłopaka w bluzie z kapturem. Na miejscu pojawi się policja i leśniczy, bo okaże się, że napastnik to bezwzględny kłusownik, który zastawia wnyki na zwierzęta i skazuje ich na powolną śmierć w męczarniach. Przypadek sprawi, że w 1570 odcinku "M jak miłość" Olga i Marysia podczas porannego biegania będą świadkami tej sceny. Jaszewska aż zadrży, że to sprawka jej syna!

Dlatego w 1570 odcinku "M jak miłość" urządzi Dawidowi ostrą awanturę. Po tym wszystkim co jeszcze niedawno wyrabiał syn, będzie niemal pewna, że ma coś na sumieniu. - Chcę się dowiedzieć, czy miałeś coś wspólnego z tym wypadkiem w lesie?! Młody chłopak zastawiał wnyki! Policja już jest na jego tropie, był w bluzie z kapturem!

- A nie, to chyba od razu powinni mnie aresztować, no nie?! - krzyknie wzburzony nastolatek.- Nie bądź bezczelny, tylko odpowiedz na moje pytania, dobrze?!

- To ty mi odpowiedz, dlaczego ciągle się mnie czepiasz?! Dlaczego po prostu nie potrafisz mi do cholery zaufać?!

- Jak ja mam ci zaufać po tym wszystkim, co zrobiłeś?! - rzuci wściekła Olga.

A wtedy w 1570 odcinku "M jak miłość" Dawid przypomni traumatyczne wydarzenia z przeszłości, kiedy mieszkali jeszcze w Krakowie. - Wiesz co, mam dość! Poszedłem na terapię, pracowałem nad sobą, zmieniłem się! A ty nie potrafisz...!

Do awantury włączy się także Jaszewski, który w 1570 odcinku "M jak miłość" dobije żonę kolejną zdradą, a potem będzie ją oskarżał o wszelkie zło, jakie spotkało ich syna. - Czego znowu od niego chcesz? Był w szkole, dopiero wrócił! Stara się, doceń to!- Zawsze go broniłeś! - Gdybyś ty w swoim czasie bardziej go broniła i stanęła za nim murem, nie byłoby tego wszystkiego! Nie musielibyśmy uciekać z Krakowa! - wyjawi Jaszewski. 

M jak miłość, odcinek 1570: Awantura u Jaszewskich odsłoni mroczne tajemnice sąsiadów Mostowiaków. To dlatego ukryli się w Grabinie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

Na tym jednak nie koniec ujawniania tajemnic Jaszewskich w 1570 odcinku "M jak miłość". Bo niewierny Mariusz doniesie na żonę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zdradzając, że jego żona miała załamanie nerwowe. Leczy się, bierze silne psychotropy. Z kolei później Rogowska dowie się o nowej przyjaciółki, że Mariusz ją zdradza od lat. Jaszewska zdemaskuje męża podczas kolacji z Rogowskimi.

- Ja nie ma już na to siły... Nie wiem po co to wszystko! Ta kolacja! Gra pozorów... Zobacz, co dostałam dzisiaj od Mariusza!

- Bardzo ładna, z jakiej okazji? - zapyta Marysia, nieco przerażona stanem Olgi.  - Szczególnej! Mariusz ma taki zwyczaj, że po każdym skoku w bok wręcza mi jakiś drobiazg! Najchętniej wybiera złoto! Od dawna mnie zdradza. Stara się to robić bardzo dyskretnie, ale ja o wszystkim wiem!- Nie wiem co powiedzieć. Tak mi przykro. Wyglądacie na taką zgraną parę... - zauważy Rogowska. - Pozory mylą! - powie zrozpaczona Olga.

Co jeszcze ukrywają Jaszewscy w "M jak miłość"? O co chodzi z Dawidem, czy chłopak Basi naprawdę jest psychopatą?

- Tym złym policjantem w rodzinie jest matka, a dobrym ojciec. Olga nie jest w stanie zaufać Dawidowi... Czy syn jest po złej stronie mocy w tej diabelskiej rodzinie? Czy to wina matki, która wszystko wyolbrzymia? Jaszewska boi się relacji syna z Basią!- powiedziała Lewińska w "Kulisach serialu M jak miłość".

- To, że matka Dawida oskarża go o całe zło w okolicy, nie tyle go martwi, ale jest dla niego niewygodne. Tworzy wokół siebie intrygi dla własnej zabawy i satysfakcji. To, że imponuje Basi nie jest dla niego niczym nowym - dodał Iwo Wiciński.

Cała prawda o Jaszewskich z "M jak miłość" wyjdzie na jaw już wkrótce!

M jak miłość odc. 1570. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1570. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)
M jak miłość odc. 1570. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze