M jak miłość, odcinek 1568: Łukasz zabierze Argasińskiemu żonę Patrycję! Ordynator dowie się o zdradzie?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Łukasz zabierze Argasińskiemu żonę Patrycję! Ordynator dowie się o zdradzie?

M jak miłość, odcinek 1568: Łukasz zabierze Argasińskiemu żonę Patrycję! Ordynator będzie wiedział o ich romansie?

2021-02-17 8:25

W 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) nie zdoła oprzeć się pokusie romansu z żoną ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger). Żeby mieć Patrycję (Alżbeta Lenska) tylko dla siebie zabierze ją z dala od męża tyrana i egoisty. Tym razem kochankowie spędzą upojne chwile na Mazurach. Tuż przed miłosną schadzką w 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz wpadnie w panikę, że Argasiński się o wszystkim dowie. Jeden ruch szefa wystarczy, by Wojciechowski zaczął podejrzewać, że Argasiński dowie się o zdradzie Patrycji. To go jednak nie powstrzyma.

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Łukasza i Patrycji w "M jak miłość" w 1568 odcinku zrobi się coraz bardziej niebezpieczny. Bo kochankowie przestaną się pilnować i uważać na to, by Argasiński ich nie przyłapał na gorącym uczynku. Wpadka w szpitalu kiedy uprawiali seks, a ordynator stał przed drzwiami niczego ich nie nauczyła. Spragnieni czułości i miłosnych uciech w 1568 odcinku "M jak miłość" wyjadą razem na Mazury, gdzie będą mogli bezkarnie i do woli figlować. Patrycja nie będzie miała żadnych wyrzutów sumienia, że zdradza męża. Już od dawna jej małżeństwo z Argasińskim to fikcja. Jerzy to egoista, który zamknął ją w złotej klatce i odsunął w cień! Dopiero przy młodszym o ponad 10 lat Łukaszu rozkwitła na nowo!

Patrz też: M jak miłość. Tragiczny finał romansu Łukasza z żoną Argasińskiego. Patrycja pożałuje zdrady, bo straci wszystko - WIDEO

Zanim w 1568 odcinku "M jak miłość" uciekną przed Argasińskim na upojny weekend, Łukasza zaniepokoi zachowanie ordynatora. Wojciechowski zacznie podejrzewać, że mąż Patrycji wie o ich romansie. Dlaczego? Podziękuje Łukaszowi, że tak troskliwie zajął się rehabilitacją jego ukochanej, bo tylko dzięki niemu wróciła do formy. Mimo, że na pierwszy rzut oka Argasiński będzie się zachowywał tak, jakby nie wiedział, że Patrycja go zdradza, to ta jedna uwaga da Wojciechowskiemu sporo do myślenia.

Podejrzliwa zrobi się też Marta, która w 1568 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do syna przed wyjazdem z Patrycją. Łukasz wyzna matce, że naprawdę, chyba pierwszy raz w życiu się zakochał. Nie wymieni jednak nawet imienia kochanki. A Marta nie domyśli się, że chodzi o jej przyjaciółkę!

M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Na uroczym hotelu na Mazurach w 1568 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja prawie nie wyjdą z łóżka. Nie będą mogli się sobą nacieszyć! Jedyne co będzie dręczyć Wojciechowskiego to myśl, że Argasiński już o nich wie i tylko udaje nieświadomego tego, że żona przyprawia mu rogi z dużo młodszym mężczyzną.

M jak miłość odc. 1568. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Najnowsze