M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek wyjadą na zawsze z Grabiny. Barbara straci kolejną wnuczkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek wyjadą na zawsze z Grabiny. Barbara straci kolejną wnuczkę

M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek wyjadą na zawsze z Grabiny. Barbara straci kolejną wnuczkę

2021-02-07 11:48

To koniec Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w Grabinie! W 1567 odcinku "M jak miłość" małżeństwo zacznie żegnać się z rodziną Mostowiaków i Lisieckich. Nic dziwnego, skoro przez głupie ruchy finansowe żony Bartka musza zaczynać od nowa! Sprzedadzą rodzinne siedlisko, ukochany warsztat Bartka tylko po to by spłacić długi. 1567 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek postanowią zniknąć z Grabiny. Czy to oznacza, że Barbara (Teresa Lipowska) będzie tęsknić za kolejną wnuczką, a my już nigdy ich nie zobaczymy?

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1567 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek postanowią wyjechać i zacząć wszystko od nowa. Dlatego zdecydują się na wyprowadzkę z Grabiny. Nie odchodzą jednak z serialu "M jak miłość", a przeprowadzą się do Warszawy! Lisieccy uznają, że muszą "stanąć na nogi", a Warszawa to najlepsze miejsce na rozwój i wyjście z problemów. Niestety Ula i Bartek mają ich aż nadto i dlatego spróbują ratować i tak już złą sytuację. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Ohydny podstęp Jakuba Karskiego. Będzie udawał, że zakochał się w Oli. To jeszcze małolata - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1563 ZWIASTUN. Rozpacz Soni w szpitalu u Janka. Paweł brutalnie pobity, bo poda się za Piotrka! Kamila go wystawi

W 1567 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek pójdą do Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) pożegnać się. To będą ich ostatnie chwile w Grabinie. Nic dziwnego, że Lisieccy chcą zmienić otoczenie, skoro muszą zmienić swoje życie. Odkąd Ula wyjechała do Australii, narobiła tam strasznych długów. Przyjechała do kraju i początkowo udawała, że wszystko jest w porządku, ale w końcu wydało się, że narobiła długów. Bartkowi ulżyło, że nie chodzi o zdradę. Pomimo wszystko ich związek w "M jak miłość" przetrwa. 

Ale, ani Bartek, ani Ula pomyślą, jak wielkim ciosem będzie wybrane przez nich rozwiązanie dla nestorki rodu Mostowiaków. Barbara niedawno musiała pożegnać - być może na zawsze - Natalkę (Marcjanna Lelek). Teraz czeka ją rozstanie z Ulą. Żal, że najmądrzejsza i najbardziej kochająca osoba w "M jak miłość", będzie za błędy Uli cierpiała najmocniej...  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Barbara przejrzy Jaszewskich jak nikt inny! Nowi sąsiedzi omotają Rogowskich. Mają złe zamiary?

W 1567 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek podejmą odważny krok, ale dla fanów serialu to dobrze. Można się spodziewać, że w Warszawie czeka na nim zupełnie nowy rozdział i nowa historia. Wygląda na to, że scenarzyści "M jak miłość" przyszykowali dla nich niezłą rewolucję. Ich małżeństwo dużo przeszło, więc można się spodziewać, że w stolicy też przetrwa. 

Najnowsze