M jak miłość, odcinek 1562: Barbara przejrzy Jaszewskich jak nikt inny! Nowi sąsiedzi omotają Rogowskich. Mają złe zamiary?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Barbara przejrzy Jaszewskich jak nikt inny! Nowi sąsiedzi omotają Rogowskich. Mają złe zamiary?

M jak miłość, odcinek 1562: Barbara przejrzy Jaszewskich jak nikt inny! Nowi sąsiedzi omotają Rogowskich. Mają złe zamiary?

2021-02-01 8:33

W 1562 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała dziwne przeczucie, że nowi sąsiedzi, Jaszewscy, to ludzie, którzy mają zły wpływ na jej rodzinę, a może nawet złe zamiary. Wystarczy tylko, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wspomni o ploteczkach z Olgą Jaszewską (Małgorzata Lewińska), Artur (Robert Moskwa) o wyprawie na ryby z Mariuszem (Tomasz Lulek), a 12-letnia Basia (Karina Woźniak) będzie zachwycać się Dawidem (Iwo Wiciński), by seniorka rodu Mostowiaków w 1562 odcinku "M jak miłość" zauważyła coś niepokojącego. Tajemniczy Jaszewscy omotają Rogowskich w podejrzany sposób...

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Stosunki Rogowskich z nowymi sąsiadami, Jaszewskimi w 1562 odcinku "M jak miłość" będą się układały wręcz idealnie! Marysia znajdzie w Oldze nową przyjaciółkę, Artur w towarzystwie Mariusza znów zacznie wędkować i odkrywać nowe łowiska w Grabinie, a Basia zakocha się do szaleństwa w synu Jaszewskich, Dawidzie. Do tego stopnia, że 12-letnia córka Rogowskich w 1562 odcinku "M jak miłość" przestanie nad sobą panować, kiedy zobaczy Dawida z inną dziewczyną. Starszą od niej i gotową spędzać z nastolatkiem każdą wolną chwilę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Mroczna tajemnica połączy Basię i Dawida! Po wypadku 12-latka oszuka nawet policjanta Andrzejka - ZDJĘCIA

Nic dziwnego, że w 1562 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie bacznie przyglądać się relacjom swoich bliskich z Jaszewskimi. Tym bardziej, że nowi sąsiedzi - Olga, Mariusz i ich syn Dawid - to bardzo tajemnicza rodzina, która nie wiadomo dlaczego przeprowadziła się na wieś i zamieszkała właśnie w Grabinie. Seniorka rodu Mostowiaków w 1562 odcinku "M jak miłość" zachowa czujność wobec Jaszewskich. Zaniepokoi Barbarę szczególnie to, że Rogowscy tak do nich lgną, a przecież nic o nich nie wiedzą. Nawet zwykle ostrożny w relacjach z ludźmi Artur.

- Ci nasi nowi sąsiedzi Jaszewscy ledwo się wprowadzili, a już wszystkim w głowie zawrócili. Nawet tym, którzy mieli na początku pewne wątpliwości... - zauważy Mostowiakowa.

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

O tym do czego jest zdolny Dawid Jaszewski w 1562 odcinku "M jak miłość" Basia przekona się dość szybko. Nastolatek będzie próbował zbawić ją do siebie na noc do domu, oczywiście w niecnych zamiarach. A do tego syn Jaszewskich ukradnie samochód ojca i spowoduje groźny wypadek w Grabinie. Poszkodowaną będzie matka Janka (Tomas Kollarik), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk). Dawid w 1562 odcinku "M jak miłość" ucieknie z miejsca wypadku, a później zmusi Basię, żeby kłamała przed policjantem Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński). Sprytny nastolatek upozoruje bowiem kradzież auta Jaszewskiego!

M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)
M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją
Najnowsze