M jak miłość, odcinek 1559: Marysia pozna nowych sąsiadów! Nie domyśli się kim naprawdę są Jaszewscy. To dlatego zamieszkali w Grabinie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Marysia pozna nowych sąsiadów! Nie domyśli się kim naprawdę są Jaszewscy. To dlatego zamieszkali w Grabinie - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1559: Marysia u nowych sąsiadów! Nie domyśli się kim naprawdę są Jaszewscy. To dlatego zamieszkali w Grabinie - WIDEO

2021-01-20 10:08

Jaszewscy z "M jak miłość", którzy w 1559 odcinku pojawią się jako nowi mieszkańcy Grabiny, sąsiedzi Mostowiaków to bardzo tajemnicza rodzina. Bogacze zwiedzili pół świata, ale teraz przeprowadzili się na wieś, żeby tu osiąść na stałe. Dlaczego wybrali właśnie Grabinę? Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która w 1559 odcinku "M jak miłość" razem z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) złoży Jaszewskim pierwszą wizytę, nie będzie nic podejrzewała. Rogowska nie domyśli się kim są Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek). Dla Kisielowej stanie się jasne, że powód przeprowadzki Jaszewskich wiąże się z jakąś mroczną tajemnicą.

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Nowi mieszkańcy Grabiny w 1559 odcinku "M jak miłość" dadzą się poznać jako sympatyczne, bardzo bogate małżeństwo, które w swoim życiu przeszło wiele zakrętów. Olga i Mariusz Jaszewscy będą zdziwieni kiedy z wizytą zapoznawczą wpadną do nich sąsiadki, Marysia Rogowska i Zofia Kisielowa. Pani sołtys od razu wyjaśni, że jako gospodarz wsi ma obowiązek witać mieszkańców. Ale prawda będzie taka, że w 1559 odcinku "M jak miłość" Kisielowa postanowi przeprowadzić prywatne śledztwo - dlaczego majętni Jaszewscy zamieszkali właśnie w Grabinie!

Kim są Jaszewscy z "M jak miłość"?

Zwłaszcza, że Olga, Mariusz i ich nastoletni syn Dawid (Iwo Wiciński) zwiedzili pół świata i często się przeprowadzali. Dla Kisielowej w 1559 odcinku "M jak miłość" to będzie zagadka, którą postanowi jak najszybciej rozwiązać. Olga wspomni Marysi i pani sołtys, że zanim trafili do Grabiny byli m.in. w Indiach.Sporo jeździli po świecie ze względu na pracę Mariusza.

W głowie Kisielowej w 1559 odcinku "M jak miłość" uruchomi się czerwona lampka. Bo skoro cały świat stał przed bogaczami otworem, to dlaczego wybrali właśnie Grabinę.- To tylko pozazdrościć. A pan pracował pewnie jako przewodnik wycieczek? - spróbuje ustalić dociekliwa Zofia. - Nie do końca... - wykręci się Mariusz.

- Taki kawał świata zjeździliście... I po tym wszystkim wylądowaliście w Grabinie? - Kisielowa będzie coraz bardziej podejrzliwa. - Chyba po prostu mieliśmy już dość życia na walizkach. W pewnym wieku trzeba gdzieś osiąść na dłużej - wyjaśni Olga.

- Ale dlaczego właśnie tu? - Kisielowa w 1559 odcinku "M jak miłość" nie spocznie, póki nie pozna prawdy o Jaszewskich. W tym momencie Mariusz bez ogródek powie o co chodzi. - Żeby dostarczyć wam trochę rozrywki. Dać państwu temat do rozmów, domysłów, spekulacji...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

W 1559 odcinku "M jak miłość" Jaszewcy wydadzą się Kisielowej mocno podejrzani. Z kolei Marysia uzna Olgę i Mariusza za ciekawą parę, z którą ona i Artur mogą się zaprzyjaźnić. Jeszcze tego samego dnia Rogowscy razem z Jaszewskimi wyboorą się na wycieczkę rowerową. A Olga wspominając o dawnym życiu nie będzie kryła, że sporo razem z mężem i synem przeszli. Jej słowa w 1559 odcinku "M jak miłość" zaniepokoją Marysię.

- Do tej pory w sumie z nikim nie nawiązaliśmy głębszych relacji, często się przeprowadzaliśmy... Teraz, tutaj zaczynamy wszystko od nowa. I mam nadzieję, że tym razem uda nam się zapuścić korzenie i w końcu wieść nudne, spokojne życie... Wierz mi, już wystarczająco dużo miałam atrakcji w swoim życiu... - zwierzy się Marysi nowa sąsiadka.

- Jeżeli chodzi o nowych sąsiadów, to ciekawość jest bardzo duża. Co to za ludzie tutaj przyjechali i dlaczego do Grabiny... Kisielowa denerwuje się, że mogą być z tego jakieś problemy - zdradziła Rożniatowka w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

Nie przegap: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

Co ukrywa Dawid Jaszewski z "M jak miłość"? Czy skrzywdzi Basię Rogowską?

Już w 1559 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Jaszewscy mieli w przeszłości poważne problemy z synem Dawidem. Właśnie ze względu na niego przeprowadzili się do Grabiny. - To jest zamożna rodzina. Ma piękną rezydencję w Grabinie, ale za tym pięknem coś zawsze się kryje... - przyznał tajemniczo serialowy Mariusz, czyli Tomasz Lulek.

A kiedy w 1559 odcinku "M jak miłość" Dawid namówi 12-letnią Basię Rogowską (Karina Woźniak) na szalone wyzwanie, Olga zacznie się bać o syna. - Zaczynamy nowy etap w życiu! Błagam, nie zepsuj tego! - uprzedzi Dawida jego matka. To jednak będzie dopiero początek emocjonującego wątku Jaszewskich, ich syna i córki Rogowskich. 

M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, odcinek 1559: Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze