M jak miłość, odcinek 1567: Ojciec Lilki kupi dla niej siedlisko Uli. Razem z Mateuszem dorobią się fortuny na inwestycji Jacka

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1567: Ojciec Lilki kupi dla niej siedlisko Uli. Razem z Mateuszem dorobią się fortuny na inwestycji Jacka

M jak miłość, odcinek 1567: Ojciec Lilki kupi dla niej siedlisko Uli. Razem z Mateuszem dorobią się fortuny na inwestycji Jacka

2021-02-16 21:46

W 1567 odcinku "M jak miłość" to ojciec Lilki (Monika Mielnicka), bogaty Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) kupi siedlisko Uli (Iga Krefft) w Grabinie! Zanim tonąca w długach Ula sprzeda pensjonat, ale zanim pojawi się nowy właściciel przeżyje chwile grozy. Bo mężczyzna, który umówi się z Ulą, żeby podpisać umowę w 1567 odcinku "M jak miłość" wystawi ją w ostatniej chwili. Dla Lisieckiej będzie to oznaczało koniec wszystkiego! Niespodziewanie to Jacek złoży swoją ofertę kupna siedliska. Dla Lilki i Mateusza (Krystian Domagała). Siedlisko ocaleje i zostanie w rodzinie Mostowiaków!

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ula sprzed siedlisko w 1567 odcinku "M jak miłość", ale wbrew obawom całej rodziny to wcale nie oznacza końca urokliwego pensjonatu położonego nad rzeką w Grabinie, który stał się domem nie tylko dla niej, lecz także dla Bartka (Arkadiusz Smoleński), Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Tuż przed sprzedażą pojawia się jednak komplikacje. Ula niemal zmusi Bartka, żeby zaraz po podpisaniu umowy wyjechali do Warszawy i zaczęli wszystko do nowa. Z kolei rodzina Bartka w 1567 odcinku "M jak miłość" zostanie w siedlisku w nadziei, że nowy właściciel pozwoli im tam dalej mieszkać. W przeciwnym razie Marzenka i Andrzejek stracą dach nad głową!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Wszystko w 1567 odcinku "M jak miłość" zacznie się walić kiedy potencjalny kupiec się wycofa. Załamana Ula zwierzy się ze swoich problemów Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a ciotka opowie o nich Jackowi Kotowski. Były ukochany Rogowskiej, który właśnie będzie planował wyjazd do Kanady postanowi działać. Nie tylko, żeby zyskać w oczach Marysi, ale też zabezpieczyć przyszłość Lilki i Mateusza.

Ojciec Lilki w 1567 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciał zostawiać odzyskanej po latach córki bez niczego. Zwłaszcza, że Lilka zaczęła studia, zarabia niewiele jako kelnerka w "Bistro za rogiem", a młody Mostowiak w 1567 odcinku "M jak miłość" po sprzedaży przez Bartka warsztatu w Jonkowie zacznie harować w myjni samochodowej! Kotowski tak tego nie zostawi.

M jak miłość odcinek 1567 ZWIASTUN. Janek wyrzuci Sonię ze swojego życia! Psychol Dawid omota 12-letnią Basię

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1567: Lilka będzie walczyć z ciężką chorobą. Bez drogiego leku jej brat umrze! Tylko pieniądze Jacka mogą go uratować

Na domiar złego w 1567 odcinku "M jak miłość" straszna choroba w rodzinie Mostowiaków zmusi Lilkę do tego, żeby zwrócić się z prośbą o pomoc właśnie do Jacka. Już po tym jak Kotowski dogada się z Ulą i Bartkiem przyjedzie do Warszawy do córki i byłej kochanki, Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura). Będzie chciał bowiem ratować ciężko chorego syna Krysi, młodszego brata Lilki.

Poza tym w 1567 odcinku "M jak miłość" Jacek wspomni o udanej inwestycji jakiej dokonał właśnie z myślą o córce i jej mężu. Słowem nie wspomni jednak, że chodzi o kupno siedliska Uli!

- Lilka zaproponowała, żeby pieniądze, z których miały być opłacone jej studia, przeznaczyć teraz na leczenie Kamila... Krysiu, posłuchaj proszę. Ja mam oszczędności i to całkiem sporo. Mam też plan, żeby zainwestować je w Polsce. Myślę, że ta inwestycja może przynieść spory zysk. I chciałbym, żeby ten zysk był zabezpieczeniem przyszłości Lilki i Mateusza. A te pieniądze można przeznaczyć na leczenie Kamilka. Lilka wspominała, że jest jakiś drogi lek... - wyjaśni Kotowski w 1567 odcinku "M jak miłość".

- Jak ci powiem jak chcę zainwestować te pieniądze,a ty wtedy podejmiesz decyzję... - doda Jacek. Ojciec Lilki w 1567 odcinku "M jak miłość" kupi siedlisko w Grabinie, żeby jego córka i zięć nie martwili się, że nie będą mieli z czego żyć.

M jak miłość odc. 1567. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1567. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1567. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1567. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze