M jak miłość, odcinek 1567: Lilka będzie walczyć z ciężką chorobą. Mały Kamilek umrze bez drogiego leku. Tylko pieniądze Jacka mogą go uratować

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1567: Lilka będzie walczyć z ciężką chorobą. Mały Kamilek umrze bez drogiego leku. Tylko pieniądze Jacka mogą go uratować

M jak miłość, odcinek 1567: Lilka będzie walczyć z ciężką chorobą. Bez drogiego leku jej brat umrze! Tylko pieniądze Jacka mogą go uratować

2021-02-12 10:31

W 1567 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i jej matka Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) będą musiały zmierzyć się z ciężką chorobą Kamilka (Miłosz Kwiecień), która zagrozi jego życiu. Młodszy brat Lilki po kolejnym ataku astmy trafi do szpitala. Kamilek zacznie się dusić, a jedyną nadzieją na wyleczenie będzie dla niego bardzo drogi lek. Dramatyczny stan Kamila w 1567 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do, że Lilka poprosi o pomoc prawdziwego ojca. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) przeleje Lilce sporą sumę. Nie zgodzi się jednak na opłacenie leczenia Kamilka!

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Kamilka w "M jak miłość" popchnie Lilkę do desperackiej decyzji, żeby błagać o pieniądze biologicznego ojca. Jacek Kotowski obiecał córce, że nigdy niczego jej nie zabraknie. Oddał jej swój dom w Kanadzie i w Lipnicy, przeznaczył też sporą część majątku, żeby zabezpieczyć przyszłość Lilki i Mateusza (Krystian Domagała). Dogadał się w tej sprawie z Krystyną, ale ciężki stan Kamilka w 1567 odcinku "M jak miłość" wszystko zmieni.

Niestety z Kamilkiem będzie coraz gorzej. W 1567 odcinku "M jak miłość" po kolejnym, gwałtownym ataku astmy trafi do szpitala w Warszawie na leczenie. Załamana Krystyna nie będzie wiedziała jak pomóc choremu synowi. - Jest lek, który może pomóc Kamilkowi. Ale jest w Stanach, w Wielkiej Brytanii. Mogliby go sprowadzić, ale te koszty... - wyzna Lilce kiedy odwiedzi córkę w "Bistro za rogiem". - Nie denerwuj się. To nie jest pierwszy raz kiedy Kamilek ma takie ataki.- Będzie coraz gorzej... - doda Krystyna.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

Lilka w 1567 odcinku "M jak miłość" postanowi działać, żeby ratować Kamilka. Właśnie dostanie sporą sumę od ojca Jacka i będzie chciała oddać mu wszystko, żeby pokrył koszty leczenia jej chorego brata. - Przelał pan pieniądze na moje konto...- Tak umówiliśmy się z twoją mamą - wyjaśni Jacek.

- Ale niech pan przekaże te pieniądze mojej mamie. Mama nigdy nie przyjmie ode mnie tych pieniędzy. Nie zgodzi się. Dlatego ja je panu oddam. Może wymyśli pan jakiś pretekst i przekaże pan te pieniądze mojej mamie?

Jednak Jacek w 1567 odcinku "M jak miłość" zaprotestuje. - Nie mogę się na to zgodzić. Te pieniądze miały być dla ciebie, na twoją naukę. To po pierwsze. A po drugie, Krysia nigdy nie weźmie ode mnie ani grosza...- Weźmie, jeżeli pan ją przekona. Ona teraz bardzo potrzebuje tych pieniędzy, na leczenie Kamila... - wytłumaczy ojcu Lilka.

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1567: Koniec siedliska Uli. Marzenka i Andrzejek wyrzuceni z domu na bruk. Kim będzie nowy właściciel?

Zaraz potem w 1567 odcinku "M jak miłość" Lilka zaprosi Jacka do swojego mieszkania na zapleczu bistro, żeby przekonać Krystynę, że Kotowski est jedyną nadzieją dla Kamilka. Bogaty Jacek będzie miał okazję, żeby zyskać wdzięczność córki, którą porzucił przed laty. Dzięki pieniądzom na leczenie brata Lilki wkupi się w jej łaski? W 1567 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Kotowski poszedł o krok dalej, żeby jego córce niczego nie brakowało!

- Lilka zaproponowała, żeby pieniądze, z których miały być opłacone jej studia, przeznaczyć teraz na leczenie Kamila... Krysiu, posłuchaj proszę. Ja mam oszczędności i to całkiem sporo. Mam też plan, żeby zainwestować je w Polsce. Myślę, że ta inwestycja może przynieść spory zysk. I chciałbym, żeby ten zysk był zabezpieczeniem przyszłości Lilki i Mateusza. A te pieniądze można przeznaczyć na leczenie Kamilka. Lilka wspominała, że jest jakiś drogi lek...

W tym momencie Krystyna w 1567 odcinku "M jak miłość" straci nad sobą panowanie. - Lilka, jak mogłaś?! Kto cię do tego upoważnił, to są nasze prywatne sprawy!- Ale mamo, nie denerwuj się! Tylko posłuchaj pana Jacka...- Zróbmy tak, jak ci powiem jak chcę zainwestować te pieniądze,a ty wtedy podejmiesz decyzję... - doda Jacek. Ojciec Lilki w 1567 odcinku "M jak miłość" postanowi kupić siedlisko Uli w Grabinie, żeby jego córka i zięć nie martwili się, że nie będą mieli z czego żyć.

M jak miłość odc. 1567. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1567. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1567. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1567. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1567. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1567. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze