M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przeżyje w lesie niebezpieczny napad! Chłopak Basi będzie miał coś na sumieniu. Tylko Jaszewska domyśli się, że syn kłamie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przeżyje w lesie niebezpieczny napad! Chłopak Basi będzie miał coś na sumieniu. Tylko Jaszewska domyśli się, że syn kłamie

M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przeżyje w lesie niebezpieczny napad! Chłopak Basi będzie miał coś na sumieniu. Tylko Jaszewska domyśli się, że syn kłamie

2021-02-01 8:30

W 1567 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) odsłoni swoją prawdziwą twarz, nastolatka, który jest zafascynowany przemocą i zdradza skłonności psychopaty! Kim naprawdę jest chłopak Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) i co ma na sumieniu, że jego rodzice, Jaszewscy, musieli przeprowadzić się do Grabiny? Wypadek matki Janka (Tomas Kollarik), który Dawid spowoduje, to dopiero początek tragedii z winy nastolatka. Bo syn Jaszewskich w 1567 odcinku "M jak miłość" upozoruje napad na bezdomnego. Tylko Jaszewska (Małgorzata Lewińska) będzie wiedziała, że Dawid kłamie...

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jaką tajemnicę w "M jak miłość" ukrywa Dawid i jego rodzice Jaszewscy, nowi mieszkańcy Grabiny, sąsiedzi Mostowiaków, którzy zamieszkali na wsi właśnie z powodu problemów z synem. Już w 1567 odcinku "M jak miłość" nastoletni Dawid pokaże na co go stać. Wciąż słowem nie przyzna się rodzicom do wypadku, który spowodował w Grabinie, a w którym ucierpiała matka Janka, Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk). Bo sprytny chłopak okłamie policję, że samochód ojca Mariusza (Tomasz Lulek) został skradziony. Wciągnie w mroczny sekret Basię, która będzie dla niego też wszystkich oszukiwać.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

A później w 1567 odcinku "M jak miłość" dojdzie w Grabinie do brutalnego napadu. We wszystko będzie wmieszany Dawid, który nadal będzie coś kręcił. Syn Jaszewskich przeżyje w lesie przygodę. Będzie próbował przekonać rodziców i Basię, że był świadkiem bestialskiego ataku na bezdomnego. Wezwie na nawet na miejsce policję. Ale sprawcy napadu nie uda się znaleźć. Zaniepokojona Jaszewska w 1567 odcinku "M jak miłość" zacznie się obawiać, że Dawid kłamie, że ma na sumieniu znacznie więcej niż mówi.

Skąd ten lęk matki Dawida w 1567 odcinku "M jak miłość"? Bo w przeszłości nastolatek nie był wcale grzecznym chłopcem. Dlatego właśnie musieli zamieszkać w Grabinie, w miejscu gdzie nikt ich nie zna. Jaszewscy dalej będą trzymali w tajemnicy dawne życie i okoliczności przeprowadzki na wieś. Dlaczego w 1567 odcinku "M jak miłość" matka Dawida będzie bała się o syna? Bo chłopak Basi to zło wcielone!

- Dawid na pewno jest dzieckiem, które sprawiało jakieś kłopoty - ujawniła Małgorzata Lewińska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1566: Naćpany Michał nie będzie pamiętał co zrobił z Izą! Zgłosi to na policję?

W 1567 odcinku "M jak miłość" Dawid będzie czerpał chorą satysfakcję z tego, że kolejny występek, po wypadku, ujdzie mu płazem. Że ma po swojej stronie szaleńczo zakochaną w nim Basię! Znajomość Dawida z Basią zrobi się niebezpieczna, kiedy nastolatek będzie chciał pokazać jej swoją prawdziwą twarz.

- Co tak naprawdę stało się w poprzednim miejscu zamieszkania? Czy było to spowodowane przez Dawida? Poznajemy dziwną relację między mamą i Dawidem. Zakłamanie, utrzymywanie jakieś głębokiej tajemnicy. Dawid widzi w Basi coś dużo więcej niż tylko ładną dziewczynę. Widzi w niej coś ciekawego. Trochę może siebie. Pokazuje Basi zupełnie inną stronę życia w Grabinie. Zaciąga ją w miejsce, w które sama by się nie wybrała - powiedział Iwo Wiciński w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czujny będzie za to Artur Rogowski, który wkrótce w "M jak miłość" z niepokojem będzie patrzył na związek Basi i Dawida. Strach o 12-letnią córkę sprawi, że zacznie być bardzo podejrzliwy wobec młodego Jaszewskiego.

- Zazwyczaj zło czai się za piękną fasadą i piękną twarzą. Dawid coraz częściej koło Basieńki się kręci. Niepokoi mnie to. Trudno mi powiedzieć dlaczego, bo wszystko niby jest ok. Taki ułożony, uśmiechnięty i sympatyczny, dobrze wychowany. Właśnie! To jest za piękne i za dobrze wyglądające! Tam na pewno musi być jakieś drugie, a może i trzecie dno - wyjaśnił Robert Moskwa w "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Dawid (Iwo Wiciński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze