M jak miłość, odcinek 1562: Ula znów będzie kręcić Bartkowi! Chodzi o Janka? Nie wybaczy jej, że straci wszystko

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1562: Ula znów będzie kręcić Bartkowi! Chodzi o Janka? Nie wybaczy jej, że straci wszystko

M jak miłość, odcinek 1562: Ula znów będzie kręcić Bartkowi! Chodzi o Janka? Nie wybaczy jej, że straci wszystko

W 1562 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) znów okłamie Bartka (Arek Smoleński)! Tuż przed ślubem Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych) wszyscy będą chcieli się dowiedzieć, dlaczego Ula jest taka smętna, a ona nikomu nie powie prawdy! No, może policjantka Sonia coś z żony Bartka "wyciśnie", ale czy to na pewno będzie cała prawda w 1562 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" im bliżej będzie do ślubu Soni i Janka, tym dziwniej Ula będzie się zachowywać. W końcu Bartek nie wytrzyma i zacznie pytać żonę, o co chodzi. A ona znów go okłamie!

- Wszystko w porządku? - zapyta Bartek, kiedy Ula zacznie  w panice szukać telefonu. 

- Tak, tak, a u Ciebie? - odpowie Ula nie patrząc mężowi w oczy. 

- Też w porządku... - odpowie Bartek, ale brak szczerości żony nie da mu już spokoju w 1562 odcinku "M jak miłość". 

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

Podobnie zachowanie Uli oceni Sonia, która również zauważy zmiany w zachowaniu swojej świadkowej. Tylko, że z policjantką już tak łatwo żonie Bartka nie pójdzie w 1562 odcinku "M jak miłość". 

- Co się dzieje? Nie wciskaj kitu policjantce, widzę, że coś się dzieje! - zacznie Sonia. - Mam nadzieję, że nie chodzi o mojego Janka?

- Nie, co co ty, oszalałaś! - na to pytanie Ula zareaguje nareszcie żywiołowo. Ale czy szczerze?

- Chodzi o siedlisko i warsztat... Bartek wystawił je na sprzedaż i widzę ile go to kosztuje - zacznie wyjaśniać Ula Soni. - Czuję, że ma do mnie żal... I słusznie, to wszystko jest moja wina!

Wątpliwości co do szczerości słów Uli nabierzemy w 1562 odcinku "M jak miłość", kiedy zobaczymy jak Ula przyjdzie życzyć Jankowi szczęścia. Znów nie będzie patrzeć w oczy, a jej ponura mina będzie wyrażać wszystko tylko nie radość w ważnym dniu byłego ukochanego...

Czy Ula okłamie wszystkich, że jest smutna z powodu problemów finansowych, a tak naprawdę będzie chodziło jej jednak o Janka? Dramat, który rozegra się w 1562 odcinku "M jak miłość" zmieni życie wszystkich. Ale czy niegasnące uczucie Uli do Janka również? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1562: Fatalna pomyłka Uli przed ślubem Janka rozwścieczy Bartka. Nadal kocha byłego narzeczonego? - ZWIASTUN

Najnowsze