M jak miłość, odcinek 1562: Mateusz straci pracę! Ula przyzna się Marysi, że to jej wina

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1562: Mateusz straci pracę! Ula przyzna się Marysi, że to jej wina

M jak miłość, odcinek 1562: Mateusz straci pracę! Ula przyzna się Marysi, że to jej wina

Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) w 1562 odcinku "M jak miłość" straci pracę! Wszystko przez Ulę (Iga Krefft), której fatalne błędy zrujnują życie kilku rodzin... Niestety, najmłodszy z rodu Mostowiaków z dnia na dzień może stracić swoje jedyne źródło dochodu! Co się stanie w 1562 odcinku "M jak miłość" z jego nauką i małżeństwem z Lilką (Monika Mielnicka)?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" Ula odwiedzi dom Barbary (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Znajdzie jakiś pretekst, ale tak naprawdę zasiądzie na tarasie po to, aby pożalić się na swój zły los. A może na swój brak rozsądku?

- Więc siedliska nie uda się uratować? - zapyta Marysia Ulę w 1562 odcinku "M jak miłość". 

- Nie. Dobija mnie, tak się martwię o Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzeja (Tomasz Oświeciński)... - zacznie utyskiwać Ula. 

I tym momencie 1562 odcinka "M jak miłość' Ula zdecyduje się wyznać Marysi całą prawdę. Może dlatego, że ciocia będzie jej bardzo uważnie i z ogromnym współczuciem słuchać? Ale już za chwilę nawet ona zmarszczy brew...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

- Mateusz straci pracę u Bartka - wyrzuci z siebie Ula. - Jeszcze nawet o tym nie wie!

Marysia stanie na wysokości zadania w 1562 odcinku "M jak miłość" i mimo wszystko znajdzie słowa pocieszenia dla zmartwionej Uli.

- Nie rób sobie wyrzutów sumienia... Jesteście młodzi, znajdzie się jakieś rozwiązanie. 

Jedna w 1562 odcinku "M jak miłość" nikt nie znajdzie rozwiązania sytuacji Mateusza. Co gorsze, zajęta kolejnymi kłamstwami Ula nawet nie znajdzie czasu, żeby powiedzieć bratu, w jakiej fatalnej znalazł się sytuacji! Żona Bartka (Arek Smoleński) będzie przeżywała ślub Janka (Tomas Kollarik) oraz fakt, że nie ma kupców na siedlisko i warsztat. A o Mateuszu nie pomyśli nikt.

Jak młody Mostowiak sobie poradzi w nowej życiowej sytuacji? Zapewne jak zwykle - śpiewająco. Tylko ile tym razem sił będzie go to kosztować w "M jak miłość"?

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

Najnowsze