M jak miłość, odcinek 1562: Marysia dostanie ostrzeżenie od matki Dawida! Jaszewska przerwie milczenie, ale nie zapobiegnie tragedii

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1562: Marysia dostanie ostrzeżenie od matki Dawida! Jaszewska przerwie milczenie, ale nie zapobiegnie tragedii

M jak miłość, odcinek 1562: Marysia dostanie ostrzeżenie od matki Dawida! Jaszewska przerwie milczenie, ale nie zapobiegnie tragedii

2021-01-26 9:53

Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska) z "M jak miłość" na tyle polubi Marysię (Małgorzata Pieńkowska), że pomimo wszystko ostrzeże ją przed własnym synem Dawidem (Iwo Wiciński)! Rodzice ewidentnie boją się nastolatka, który zaczaił się na Basię (Karina Woźniak). W 1562 odcinku "M jak miłość" po Marysi przejdzie dreszcz grozy, kiedy usłyszy od Olgi tajemnicze ostrzeżenie. Nie będzie miała pojęcia, że w tym samym czasie dzieje się tragedia, a Basia przestaje widzieć świat poza nowym kolegą!

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" będzie widać ogromny wpływ groźnego Dawida na Basię. Rogowscy mają się czego bać, bo ich córka za bardzo polubiła wątpliwej moralności nastolatka. W "M jak miłość", Basia posunie się do kłamstwa, że idzie na ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik). Skłamie rodziców prosto w oczy!

- Źle się czuję, boli mnie głowa.(...) Pójdę się zdrzemnąć! - powie słabym głosikiem dziewczyna, a tymczasem uda się na spotkanie z kolegą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

W 1562 odcinku "M jak miłość" Olga wiele zaryzykuje, bo doskonale widać, że boi się syna. Nie raz upominała go, żeby "jakoś się zachowywał", bo specjalnie wprowadzili się do Grabiny, żeby "zacząć wszystko od początku". Tymczasem widząc co wyprawia syn, postanowi ostrzec Marysię!

- Basia to taka miła dziewczyna, a mój syn zawsze miał u dziewczyn duże powodzenie. I, niestety, nie jest stały w uczuciach... - powie Jaszewska z tajemniczością. 

Marysia z "M jak miłość" zacznie rozumieć, że Olga nie mówiłaby jej takich rzeczy, gdyby z Dawidem było wszystko w porządku.  

W 1562 odcinku "M jak miłość" Marysia chyba by oszalała, gdyby dowiedziała się, że rzekomą drzemkę zastąpi szalona i niebezpieczna jazda samochodem po wsi! 

- To ty masz prawo jazdy? - zdziwi się Basia na widok Dawida, który podjedzie samochodem. 

- Lepiej zapnij pasy! - rzuci niesforny nastolatek.

Pomimo że Olga wykaże się dużą odwagą, w końcu obgada własne dziecko, nie zapobiegnie tragedii. Kobiety nie będą świadome, że jeszcze tego samego dnia dojdzie do wypadku. Dawid rozbije samochód i każe Basi kłamać, że nie mieli z tym nic wspólnego.

- Jesteś naprawdę wyjątkowa, wiesz? Nigdy nikogo takiego nie spotkałem… - młody Jaszewski zacznie okręcać dziewczynę wokół palca, prawiąc jej komplementy. 

- Przecież miałeś mnóstwo dziewczyn…

- Ty i ja… to coś specjalnego. Bo wiesz, co najbardziej ludzi ze sobą wiąże? Tajemnica... - skwituje Dawid w "M jak miłość", który sprawi, że Basia zapomni dla niego o całym świecie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze