M jak miłość, odcinek 1562: Intryga przed ślubem Soni. Pocałuje grabarza Leona, bo dopuści się kradzieży - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Intryga przed ślubem Soni. Pocałuje grabarza Leona, bo dopuści się kradzieży - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1562: Intryga przed ślubem Soni. Pocałuje grabarza Leona, bo dopuści się kradzieży - ZWIASTUN

2021-01-31 10:00

W 1562 odcinku "M jak miłość" ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) będzie otoczony samymi złymi znakami. Para młoda nie będzie świadoma, że nawet nie staną na ślubnym kobiercu, bo czeka na nich potworna tragedia! Postrzelony Janek zamiast w kościele, wyląduje w szpitalu. Zanim do tego dojdzie, Sonia w 1562 odcinku "M jak miłość" nie pokaże klasy. Kiedy jej narzeczony będzie szykował się do ceremonii, ona pocałuje innego! Padnie bowiem ofiarą wstrętnej intrygi. Zdradzi Janka z grabarzem Leonem (Dariusz Toczek)!

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek będą szykowali się do ślubu. Spróbują udawać, że nie widzą samych złych znaków, które sprowadza na nich los. Na sukience Soni znajdzie się krew, narzeczony zobaczy ją w sukni przed ślubem, fryzjerka zniszczy jej fryzurę, a świadkową będzie Ula (Iga Krefft)m była partnerka przeszłego męża. Niestety to nie koniec "niespodzianek" w 1562 odcinku "M jak miłość", bo Sonia tuż przed ślubem pocałuje innego!!!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

W 1562 odcinku "M jak miłość" okaże się, że zginęły obrączki. Nikt nie będzie wiedział co się stało z najważniejszym symbolem ceremonii. Szybko wyjdzie na jaw, że złodziejem jest Leon (Dariusz Toczek), który szaleje za Sonią od dawna. Żeby odzyskać skradzione obrączki, kobieta postanowi z nim negocjować. Okaże się, że jest tylko jeden sposób na zdobycie zguby - pocałunek. Sonia niewiele myśląc w 1562 odcinku "M jak miłość" pocałuje grabarza!

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

To będzie prawdopodobnie jeden z najszczęśliwszych dni życia Leona w 1562 odcinku "M jak miłość". Niestety nie będzie można tego powiedzieć o parze młodej, która wreszcie dojedzie do kościoła, a tam nie zdąży nawet przekroczyć jego progu. Tuż przed ślubem Janek zostanie postrzelony i będzie w stanie zagrażającym życiu! Ślub Soni i Janka w 1562 odcinku "M jak miłość" się nie odbędzie. Ciekawe jednak czy Janek kiedykolwiek dowie się, że w dniu ślubu Sonia całowała innego mężczyznę!

M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Leon (Dariusz Toczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Leon (Dariusz Toczek)
Najnowsze