M jak miłość, odcinek 1561: Szalona akcja Anety w szpitalu. Pozbędzie się pielęgniarki, która uwodzi Olka

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1561: Szalona akcja Anety w szpitalu. Pozbędzie się pielęgniarki, która uwodzi Olka

M jak miłość, odcinek 1561: Szalona akcja Anety w szpitalu. Pozbędzie się pielęgniarki, która uwodzi Olka

W 1561 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Anetę (Ilona Janyst) w formie, za którą już zaczynaliśmy powoli tęsknić... Żona Olka (Maurycy Popiel) nieźle da do wiwatu pielęgniarce Laurze (Klaudia Kulinicz), która bezczelnie uwodzi jej męża, a przy okazji załatwi coś jeszcze... Jaki numer wytnie Aneta w 1561 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Aneta wytnie numer ślicznej pielęgniarce, która nie odstępuje Olka na krok. Ale nie ma pojęcia jak twardą przeciwniczką jest jego żona! Z akcji Anety wybuchnie afera na cały szpital, ale ona wyjdzie z tego bez szwanku i z pięknym uśmiechem... Jak tego dokona? 

Aneta zastanie Laurę w służbowym kantorku podczas poprawiania w lusterku starannego makijażu. Pielęgniarka będzie tak zapatrzona w swój śliczny wizerunek w 1561 odcinku "M jak miłość", że nie zauważy tego co się dzieje tuż za jej plecami... 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

- Halo! Proszę otworzyć drzwi! Halo, proszę otworzyć drzwi! - spanikowana Laura zacznie się dobijać i wołać o pomoc na cały szpital! 

Aneta uwięzi pielęgniarkę w 1561 odcinku "M jak miłość" zamykając drzwi od zewnątrz na klucz. Zajęta wyglądem pielęgniarka nie zauważy, że zostawiła go w zamku, a Aneta ten fakt wykorzysta.  

W końcu Laurę uwolni Kasia (Paulina Lasota), która rozbawiona zapyta co się wydarzyło. A Aneta i Olek (Maurycy Popiel) będą przysłuchiwać się w 1561 odcinku "M jak miłość" wyjaśnieniom zdenerwowanej pielęgniarki.

- Ktoś mnie tu zamknął! Zastanawiam się kto mógł wpaść na taki pomysł! - Laura spojrzy wymownie na Anetę.

- Wolne żarty! - żachnie się Aneta.

- Może po prostu następnym razem nie zostawiaj klucza w drzwiach? - Kasia rozładuje atmosferę i szybko zabierze Laurę z „miejsca zbrodni”.

Ale Olek będzie ciekaw w 1561 odcinku „M jak miłość” co się wydarzyło i nie będzie miał żadnych wątpliwości, że za tą akcją stoi jego ukochana żonka.

- Kochanie, co ty wyprawiasz? Zamykasz ludzi w kantorkach?

- Może po prostu musiałam odreagować cały ten stres? - zacznie tłumaczyć się Aneta dusząc się ze śmiechu. - Ale może faktycznie trochę głupio wyszło... Może pora dorosnąć – doda pojednawczo doktor Chodakowska.

- Nie, coś ty, świetny pomysł! Jeszcze kogoś dzisiaj zamkniesz? - skomentuje Olek z przekąsem.

Oby doktor Chodakowski nie wypowiedział tych słów w 1561 odcinku „M jak miłość” w złą godzinę...

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze