M jak miłość, odcinek 1561: Aneta nielegalnie przeprowadzi operację! Przechytrzy nawet ordynatora Argasińskiego

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1561: Aneta nielegalnie przeprowadzi operację! Przechytrzy nawet ordynatora Argasińskiego

W 1561 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) będzie bardzo przejęta operacją, jako ma przeprowadzić jako lekarz główny po raz pierwszy w życiu. Jednak wredny ordynator Argasiński (Karol Strasburger) spróbuje zniszczyć żonie Olka (Maurycy Popiel) karierę, nie dopuszczając jej do zabiegu. Ale czy dla Anety istnieje w ogóle jakaś przeszkoda? Nielegalna operacja w 1561 odcinku "M jak miłość" to początek jej drogi do zwycięstwa z molestującym szefem!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1561 odcinku "M jak miłość" wpadnie w stan takiej wściekłości, w jakiej nie widzieliśmy jej od czasu rozprawy Olka. Doktor Chodakowska będzie bowiem przekonana, że próbujący zniszczyć karierę jej męża Arek (Mikołaj Bartosiewicz) ukradł jej operację! I to nie byle jaką - bo pierwszą w jej życiu, którą ma przeprowadzić jako główny operator! 

Młoda i ambitna pani doktor odkryje w 1561 odcinku "M jak miłość", że nagle skreślono ją z grafiku, a zabieg, do którego szykowała się całe zawodowe życie,  ma wykonać Karnowski! Ale - jak pisaliśmy o tym TUTAJ - Aneta ma Arka haka i tym razem nie zawaha się go użyć

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

M jak miłość, odcinek 1551 ZWIASTUN. Ostre zabawy Anety i Arka w szpitalu. Nakręci seks taśmę, żeby go zniszczyć!
M jak miłość, odc. 1561: Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm

- To mój pacjent i mój zabieg! - Aneta naskoczy na Arka w 1561 odcinku "M jak miłość".   

- Decyzja szefa, złotko, przykro mi... 

- A ty nie miałeś z tym nic wspólnego?! 

Arek będzie wydawał się bardzo zadowolony i pewny swego w tej fatalnej dla Chodakowskiej sytuacji. Ale ona nie zawaha się przypomnieć mu, jaki wspaniały materiał zdjęciowy zdobyła na jego temat. Czy to poskutkuje i Karnowski stuli uszy po sobie oddając operację Anecie w 1561 odcinku "M jak miłość"?

Jednak to nie spisek lizusa Karnowskiego będzie stał za odcięciem Anety od operacji w 1561 odcinku "M jak miłość". Prawdziwym winnym tej sytuacji okaże się jedyna osoba władna podjąć taką decyzję - ordynator Argasiński!

- Jako operatorzy kobiety średnio się sprawdzają... Tu trzeba mieć skórę nosorożca. Liczy się wytrzymałość na stres... W naszej specjalizacji siła fizyczna też nie jest bez znaczenia. Proszę się nie gniewać, ale nie widzę doktor Chodakowskiej w tej roli... - ordynator będzie tłumaczył Olkowi.   

- Ale Aneta jest właśnie na bloku. Operuje - zdradzi Olek żonę. 

- Słucham? - tylko tyle zdoła wydusić z siebie zszokowany Argasiński. 

Jak Aneta przeprowadzi nielegalnie zabieg pod nosem zadufanego w sobie, molestującego ją szefa? Ujawniamy, że w 1561 odcinku "M jak miłość" Olek będzie z niej bardzo dumny, a matka (Hanna Śleszyńska) popłacze się ze szczęścia! 

Zobacz również: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

M jak miłość odc. 1561. Aneta (Ilona Janyst), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Aneta (Ilona Janyst), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)
M jak miłość: Aneta (Ilona Janyst), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze