M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma?

M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma? WIDEO

2021-01-25 21:39

W 1560 odcinku "M jak miłość" Sandra (Anna Oberc) wreszcie pozbędzie się peruki, którą nosi od czasu kiedy była prostytutką i pokaże Wernerowi (Jacek Kopczyński) jaka naprawdę jest piękna! Tym samym związek Adama z Sandrą wkroczy w zupełnie nową fazę. Tyle tylko, że prawnik żadnej kobiecie nie dochował wierności i nie potrafił stworzyć poważnej relacji. Kiedy Werner w 1560 odcinku "M jak miłość" zobaczy prawdziwą twarz Sandry aż zaniemówi z zachwytu. Szybko połączy ich upojny seks. Jak długo wytrzymają razem?

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Miłosne podboje Wernera w "M jak miłość" to temat długi jak rzeka! Bo Adam choć bardzo kochliwy z żadną kobietą nie był dłużej. Zupełnie jakby nie był stworzony do stałych związków. Ostatnio spotykał się z Agatą Rogowską (Katarzyna Kwiatkowska) i zanosiło się na coś poważnego, ale zaczął ją zdradzać z Sandrą. Okazało się, że ciągnie go do byłej prostytutki bardziej niż myślał. Do tego stopnia, że stał się jak ojciec dla jej syna Damiana (Olivier Proctor). Uratował nawet związek 15-latka z Anią Wojciechowską (Gabriela Świerczyńska).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1559: Straszna wróżba przed ślubem Soni i Janka. Będzie musiała walczyć o ukochanego!

Nic dziwnego, że wkrótce w "M jak miłość" Sandra zobaczy w Wernerze kogoś więcej niż szalonego narwańca, który chce ją poderwać. Adam pokaże się z tej lepszej strony, jako odpowiedzialny facet, gotowy na poważne deklaracje. Ale czy na miłość? W 1560 odcinku "M jak miłość" kolejna randka Sandry z Wernerem skończy się w domu prawnika. Romantyczny nastrój udzieli się obojgu tak bardzo, że była prostytutka zdecyduje się na odważny krok.

W 1560 odcinku "M jak miłość" zdejmie czarną perukę, którą nosi od kiedy zerwała z dawnym życiem, za którą ukrywa swoje prawdziwe piękno. A wszystko po to, by odsłonić przed Adamem swoją prawdziwą twarz. Werner będzie pod wrażeniem tego, co zobaczy. - Jak ja mogłem nie widzieć, że mam obok siebie taki skarb? 

M jak miłość. Romans Wernera i Sandry nie przetrwa. Rozstaną się przez dziecko

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Czy słowa Wernera w 1560 odcinku "M jak miłość" przekonają Sandrę, że przy niej może się zmienić, że nie będzie już tak uganiał się za kobietami i stworzą razem stały związek? Najwidoczniej tak, bo dość szybko kelnerka z "Baru u Otara" przejmie inicjatywę. Zacznie całować Adama, a randka skończy się namiętnym seksem. Pytanie tylko jak długo Werner wytrzyma u boku Sandry. Znając jego może błyskawicznie znudzić się rolą wierneo partnera!

M jak miłość odc. 1560. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1560. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)
M jak miłość odc. 1560. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1560. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Sandra (Anna Oberc)
Najnowsze

Materiał sponsorowany