M jak miłość, odcinek 1560: Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa - WIDEO wypowiedzi Mielnickiej, sceny w bistro

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560: Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa - WIDEO wypowiedzi Mielnickiej, sceny w bistro

M jak miłość, odcinek 1560: Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa - WIDEO

2021-01-19 13:51

Lilka z "M jak miłość" była oszukiwana latami! Możliwe, że nigdy nie podniesie się po traumie, jaką zgotował jej Banach (January Brunov). Pomimo że życzył jej śmierci, straszył i groził, zawsze uznawała go za ojca. Odkąd w "M jak miłość" wyszło na jaw, że to Jacek (Tomasz Sobczak) jest jej biologicznym tatą, świat dziewczyny legł w gruzach. Tak ostrej reakcji Lilki nikt się nie spodziewa. Wkrótce w "M jak miłość" będzie gotowa wyrzec się matki i Jacka i ukarać ich za oszustwo. Takiej zdrady się nie wybacza!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatnio w "M jak miłość" Lilka wreszcie poznała prawdę o swoim biologicznym ojcu. To nie bandyta i pijak Banach jest jej tatą, a Jacek Kotowski, który przyjechał z Kanady i narobił w Grabinie niezłego zamieszania. Wkupił się w rodzinę Marysi (Małgorzata Pieńkowska), pod pretekstem starej znajomości. Tak naprawdę dopiero niedawno Rogowska odkryła, że Kotowski to ojciec młodej Mostowiakowej. Wkrótce zarówno Jacek, jak i Krystyna (Dorota Chotecka- Pazura) pożałują, że dziewczyna poznała prawdę, bo jej reakcja przejdzie najśmielsze oczekiwania. Niestety te negatywne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Niebawem w "M jak miłość" Krystyna zacznie panicznie się bać, że traci córkę na zawsze.

- Nie chcę rozmawiać ani z tym człowiekiem, ani z matką. (...) Wszyscy mnie oszukali! Nie chcę takiej porąbanej rodziny, rozumiesz? - powie wściekała Lilka do Mateusza (Krystian Domagała).

Monika Mielnicka ostro komentuje zachowanie serialowych rodziców i murem stoi za zaborczą postawą swojej bohaterki.

"Jacek pojawia się nagle w życiu Lilki. Przyjeżdża nie wiadomo skąd i teraz Lilka ma rzucić się mu w ramiona? Tak nie jest. Lilka jest w szoku, to na pewno, ale nie jest też w stanie komuś zaufać, po tylu latach. (...) Lilka jest pogubiona, czuje się niepewnie, ma poczucie, że straciła cały grunt pod nogami, bo każda osoba, która była jej bliska zawiodła ją, bo każdy ją okłamywał" - dobitnie skomentuje sytuację Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość".

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Wściekłość Lilki z "M jak miłość" na samolubnych rodziców będzie ogromna. Dziewczyna nie będzie chciała ich znać!

- W ogóle co to za ojciec? Miał mnie w nosie, nie interesował się moim życiem - wyzna Mateuszowi. 

W jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" Krystyna i Jacek przyjdą do bistro, gdzie pracuje córka. Ta nie będzie zachwycona tą wizytą.

- Chciałbym mieć swoje miejsce w twoim życiu - zadeklaruje Kotowski.

- Na bycie tatą, jest chyba trochę za późno... - sprowadzi go na ziemię Krystyna.

Lilka zobaczy, że nawet w tak skrajnej sytuacji, Krystyna i Jacek również średnio umieją się dogadać. Dziewczyna zadeklaruje, że potrzebuje czasu, ale po jej ostrej reakcji i tym, co powiedziała Mateuszowi można się spodziewać, że może nigdy nie wybaczyć rodzicom. 

Najnowsze