M jak miłość, odcinek 1560: Lilka nie wybaczy matce, że okłamała ją w sprawie ojca! Namówi Mateusza na wyjazd z Grabiny

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1560: Lilka nie wybaczy matce, że okłamała ją w sprawie ojca! Namówi Mateusza na wyjazd z Grabiny

M jak miłość, odcinek 1560: Lilka nie wybaczy matce, że okłamała ją w sprawie ojca! Namówi Mateusza na wyjazd z Grabiny

W 1560 odcinku "M jak miłość" jednak okaże się, że Lilka (Monika Mielnicka) nie wybaczy matce (Dorota Chotecka) kłamstwa, którym "karmiła" ją przez całe życie na temat biologicznego ojca (Tomasz Sobczak). Koszmar życia z agresywnym pijakiem, Banachem (January Brunov) to "start, który zaprowadził ją prosto do największej traumy - brutalnego gwałtu. Żona Mateusza Krystian Domagała) wymusi na mężu w 1560 odcinku "M jak miłość" ucieczkę z Grabiny od matki i całej tej rodzinnej historii. Czy to się w ogóle jeszcze da jakoś poskładać?

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" rodzina Lilki będzie musiała skonfrontować się z faktem, że najmłodsza pani Mostowiak już wszystko wie. Prawdę o ojcostwie wyjawi jej w końcu Jacek, którego słowa usłyszy mały Kamil i doniesie o wszystkim siostrze. I Lilka wpadnie w prawdziwą furię!

Najtwardszy "orzech do zgryzienia" będzie miała w 1560 odcinku "M jak miłość" Krystyna. To ona zataiła przed własną córką, że pijak Banach nie ma żadnego prawa do "wychowania" Lilki. Za to ma je facet z klasą i kasą, czyli Jacek. Lilka, kiedy dotrze do niej rozmiar tragedii, na którą naraziła ją jej własna matka, po prostu wyjedzie z domu. I będzie wyglądało na to, że nigdy tam nie wróci! 

Zobacz też: Lilka z M jak miłość przeszła radykalną metamorfozę! Monika Mielnicka zmieniła się nie do poznania

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

Za żoną, rzecz jasna pobiegnie Mateusz. Lilka namówi go w 1560 odcinku "M jak miłość", aby wyjechali jak najdalej od Grabiny i nie oglądali się za siebie. A, że pan Mostowiak zrobi wszystko dla swojej ukochanej żony - wywiezie ją do Warszawy. Czy oboje zostaną w stolicy i nigdy nie wrócą do rodziny?

Trudno sobie wyobrazić, aby Mateusz miał nie pojawić się w domu Barbary (Teresa Lipowska) na szarlotkę i najmądrzejsze rozmowy na świecie. Ale nie da się ukryć, że stan psychiczny Lilki jest dla niego również niezwykle istotny. Czy będzie namawiał żonę, aby spróbowała jednak porozmawiać z mamą, zrozumieć, a może i kiedyś wybaczyć? Przekonamy się w 1560 odcinku "M jak miłość". 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko 

Najnowsze