M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Zabiorą im siedlisko w Grabinie i warsztat - WIDEO

2021-01-11 21:39

W 1559 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą bankrutami! Stracą dosłownie wszystko i będą musieli sprzedać siedlisko w Grabinie oraz warsztat samochodowy w Jonkowie po tym co Ula zrobiła w Australii. Była tak głupia, że dała się omotać podejrzanemu facetowi, który wpakował ją w poważne kłopoty. Mroczna tajemnica Uli wyjdzie na jaw, a Bartek nie będzie mógł wybaczyć żonie. Małżeństwo Lisieckich w 1559 odcinku "M jak miłość" czeka kryzys, kiedy stracą wszystko - siedlisko Uli i warsztat Bartka. Ich przyszłość stanie pod znakiem zapytania!

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek z "M jak miłość" nie przetrwają kolejnej ciężkiej próby, z jaką przyjdzie im się zmierzyć? Tuż po powrocie Uli z Australii wyjdzie na jaw cała prawda o tym co strasznego zrobiła za granicą. Bartek jako ostatni w 1556 odcinku "M jak miłość" pozna tajemnicę Uli, która sama mu się przyzna do największego błędu w swoim życiu. Nie zdoła jej wybaczyć, że była tak głupia. W końcu okradła nie tylko jego, ale także jego rodzinę,  Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenkę (Olga Szomańska), którzy harowali na jej pensjonat w Grabinie, a siedlisko jest także ich domem!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Magda i Budzyński stracą syna? Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość o Maćku - WIDEO

Małżeństwo Lisieckich w "M jak miłość" rozpadnie się przez Ulę, która zaufała nieodpowiedniemu facetowi, straciła wszystko, bo źle zainwestowała ich pieniądze?

- Chciałam zarobić na ten cholerny VAT i odsetki… Ten facet do mnie wydzwaniał, pokazywał wyliczenia, przekonywał, że kryptowaluty to pewny zysk! Na początku wpłaciłam mu tylko trochę o dobrze szło. A potem, jak dostałam ten kredyt i przelałam całość, przyszedł kryzys, załamanie rynku i straciłam wszystko. Nie wiem, co my teraz zrobimy… Boże, naprawdę nie wiem! Będziemy musieli wszystko sprzedać. Siedlisko… i warsztat. Wszystko... - wyzna skruszona Ula w 1556 odcinku "M jak miłość". Ale jej wyrzuty sumienia niczego nie zmienią!

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

Nie przegap: M jak miłość. Naćpana Iza po pijaku wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

Niestety już w 1559 odcinku "M jak miłość" ziści się czarny scenariusz Uli i Bartka o sprzedaży siedliska w Grabinie i warsztatu w Jonkowie. Pensjonat, który Ula dostała od swojej ciotki Anny (Tamara Arciuch) trafi w obce ręce, a do tego Bartkowi zabiorą warsztat, o którym zawsze marzył, który założył dzięki pożyczce od Mostowiaków? W obliczu bankructwa małżonków czekają poważne kłopoty!

Po tym jak stracą cały majątek w 1559 odcinku "M jak miłość" będą musieli na nowo zaplanować swoją przyszłość. Czy to oznacza koniec siedliska, gdzie mieszkali razem z Marzenką i Andrzejkiem? Wyprowadzą się gdzie indziej i nie nie zdołają już uratować pensjonatu? Wszystko wyjaśni się w 1559 odcinku "M jak miłość" kiedy oboje będą musieli podjąć kolejne trudne decyzje, a do tego będą zmuszeni prosić o pomoc rodzinę!

Poza tym małżeństwo Uli i Bartka w 1559 odcinku "M jak miłość" pogrąży się w jeszcze większym kryzysie, bo Lisiecki dojdzie do wniosku, że tak naprawdę nie zna własnej żony! Skoro tak długo go okłamywała i doprowadziła wszystko do ruiny.

M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1556. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze