M jak miłość, odcinek 1558: Wzruszający gest 6-letniego Miśka. To syn Kingi i Piotrka uratuje córkę Kamila

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1558: Wzruszający gest 6-letniego Miśka. To syn Kingi i Piotrka uratuje córkę Kamila

M jak miłość, odcinek 1558: Wzruszający gest 6-letniego Miśka. To syn Kingi i Piotrka uratuje córkę Kamila

2021-01-08 14:41

W 1558 odcinku "M jak miłość" najmłodszy Zduński pokaże wszystkim jak wielkie ma serce! To Misiek (Olek Bożyk) uratuje Polę (Hania Nowosielska), córkę Kamila (Marcin Bosak), którą własna matka porzuci! I to właśnie dzięki interwencji syna rodzina Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) powiększy się. Jak mały Misiek uratuje kawałek świata zobaczymy już w 1558 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Misiek w 1558 odcinku "M jak miłość" niesłychanie wzruszy się na wieść, że matka Poli jej nie chce. Dramat koleżanki mały mężczyzna postanowi wziąć na swoje barki! Jak tego dokona? 

W 1558 odcinku serialu "M jak miłość" Kamil zorganizuje dla córki piękne przyjęcie urodzinowe. Zaproszeni na nie będzie rodzina Zduńskich Budzyński (Krystian Wieczorek) z małżonką (Anna Mucha). Niestety, radość Poli nie będzie trwała długo, bo właśnie tego dnia dziewczynka dowie się, że jej matka się jej wyrzekła!

Czytaj również: Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta. Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda i Budzyński stracą syna. Na imprezie u Kamila dostaną tragiczną wiadomość
M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pola (Hania Nowosielska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

Misiek bardzo przejmie się losem swojej młodszej koleżanki w 1558 odcinku "M jak miłość'. I wpadnie na pomysł tak prosty, że aż wszystkich zatka, kiedy się dowiedzą. Dlaczego sami na to nie wpadli?

Najmłodszy Zduński powie Poli w 1558 odcinku "M jak miłość", żeby się nie martwiła, bo on zawsze może odstąpić jej swoją mamę (Katarzyna Cichopek)! Chwilę później Misiek podbiegnie do Kingi i poprosi ją, aby zaopiekowała się Polą. Zduńska oczywiście zgodzi się wesprzeć Kamila w wychowaniu córki. I na pewno będzie dla Poli najlepszą "mamą", dokładnie taką, jaka jej się należy!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Najnowsze