M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński uratuje Kamilowi życie, ale postawi jeden warunek! Chodzi o Magdę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński uratuje Kamilowi życie, ale postawi jeden warunek! Chodzi o Magdę

M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński uratuje Kamilowi życie, ale postawi jeden warunek! Chodzi o Magdę

2020-12-29 20:45

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) stoczy się na samo dno. Dotrą do niego zatrważające informacje o matce małej Poli (Hanna Nowosielska), którą od jakiegoś czasu się opiekuje. Nowe fakty go załamią, więc sięgnie po morze alkoholu. Skrajnie pijany dotoczy się do drzwi Budzyńskich i tam dorwie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Prawnik będzie miał pomysł jak wyciągnąć Gryca z życiowego kryzysu, ale postawi przed nim twarde warunki. W 1555 odcinku "M jak miłość" znów sprawa rozegra się o Magdę (Anna Mucha).

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil dowie się, że matka Poli zrobiła z niego skrajnego głupka. Najpierw zadzwoniła, że ma się zająć córką, ponieważ ona musi załatwić swoje sprawy w Londynie, a potem nie było z nią prawie żadnego kontaktu. Gryc wziął całą odpowiedzialność i opiekę nad Polą na na siebie. Niestety jak się okaże w 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil zostanie ze wszystkim sam, bo wyrodna matka dziecka oznajmi, że chce zrzec się praw do dziewczynki. Kamil zrozumie, że jego życie się stacza, więc sięgnie po alkohol i pijany nawiedzi Budzyńskich.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1555: Intryga Magdy. Zabrała Marcie Andrzeja, a teraz nastawi przeciwko niej dzieci

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

W 1555 odcinku "M jak miłość" pijany Kamil zacznie bełkotać Andrzejowi i Magdzie całą prawdę. 

- Co się stało?  - Zapyta zszokowana Magda.

- Ta podła kobieta zrzekała się właśnie praw do Poli – wyjaśni Kamil, który ledwo powstrzyma łzy.

Gryc znajdzie się w patowej sytuacji. Nie ma nawet etatu w kancelarii, o który się starał! Przed upiciem się rozmawiał z Piotrkiem (Marcin Mroczek) i Wernerem (Jacek Kopczyński), że chciałby pracować na etat. Mężczyźni się zgodzili, ale pozostawało jeszcze zdanie Andrzeja, który nigdy nie zapomniał, że Kamil niejednokrotnie starał się poderwać Magdę. W 1555 odcinku "M jak miłość" Budzyński zlituje się jednak nad załamanym Grycem i zaproponuje mu układ. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Sonia w sukni ślubnej Uli wypowie słowa, których pożałuje! Ślub z Jankiem ze strasznym finałem

W 1555 odcinku "M jak miłość" Budzyński zapakuje Gryca do auta i odwiezie go do domu. Powie mu kilka ważnych rzeczy, które uratują Kamila od stoczenia się na dno.

- Rozmawiałem z Adasiem w sprawie tego etatu… Witamy na pokładzie. Tylko ręce precz od mojej żony, jasne? – Budzyński postawi sprawę jasno.

Przeszczęśliwy Kamil w 1555 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie nic powiedzieć, jedynie pokaże kciuki w górę. Andrzej da mu motywację do walki o siebie i córkę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze