M jak miłość, odcinek 1553: Pożar w siedlisku! Marzenka w niebezpieczeństwie. Mąż Kisielowej i grabarz Leon podpalą wszystko

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1553: Pożar w siedlisku! Marzenka w niebezpieczeństwie. Mąż Kisielowej i grabarz Leon podpalą wszystko

M jak miłość, odcinek 1553: Pożar w siedlisku! Marzenka w niebezpieczeństwie. Mąż Kisielowej i grabarz Leon podpalą wszystko

2020-12-22 14:06

W 1533 odcinku "M jak miłość" w siedlisku rozpęta się pożar! Marzenka (Olga Szomańska) zorganizuje imprezę w ogrodzie, ale nie będzie się spodziewała, że wyniknie z tego tragedia. Wszystko przez nadgorliwą Kisielową (Małgorzata Różniatowska), która na siłę zagoni do pomocy Leona (Dariusz Toczek) i Żaka (Krzysztof Tyniec), a ich to zadanie kompletnie przerośnie. W końcu w 1533 odcinku "M jak miłość" impreza stanie pod znakiem zapytania, kiedy wozy strażackie będą próbowały gasić ogień w siedlisku, a Marzenka będzie w niebezpieczeństwie!

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek, 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kisielowa dowie się od Andrzejka (Tomasz Oświeciński), że Marzenka jest w ferworze przygotowań imprezy. To od podsunie jej pomysł zaangażowania Leona i Żaka do pomocy. Zjawią się w siedlisku i oznajmią, że są właściwie specjalistami w organizacji takich rzeczy.

- Przyprowadziłam ci najlepszych specjalistów w Grabinie - dumnie ogłosi Zofia

Marzenka z Bartkiem nie będą zachwyceni, bo wiedzą, że Leon i Żak mają sporo nietrafionych pomysłów i przygód na koncie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem bandyty! Suknia ślubna od Uli sprowadzi na nich nieszczęście

M jak miłość, odcinek 1553 ZWIASTUN. Janek z wyrokiem śmierci! Sonia nie zniesie straty ukochanego. Ula wróci z mroczną tajemnicą

W 1533 odcinku "M jak miłość" Leon i Żak zaczną zajmować się organizowaniem imprezy w ogrodzie. Szybko się okaże, że to prawdziwa pomyłka! 

- Aromatyczny, dobrze przyprawiony, skwierczący na rożnie prosiak. Z jabłkiem w ryju i pieczony w całości. A w kulminacyjnym punkcie imprezy, wypuszczamy stado białych gołębi - taki plan na przyjęcie przedstawią Żak i Leon.

- Żeby mi tu wszystko zapaskudziły? O nie, nie. Ja się nie dam zwariować. Przykro mi ale nie. Trendy, trendami, ale trzymamy się ustalonych zasad. Macie tylko pomóc rozwiesić lampiony i przynieść drewno na ognisko - skomentuje Marzenka. 

I niestety pomysł z ogniskiem będzie początkiem końca udanej imprezy w 1533 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez jej wyrodnej matki. Znajdzie nową mamę dla córki

W 1533 odcinku "M jak miłość" Leon i Żak zaczną tak przykładać się do sprawy ogniska, że w końcu zapłonie pożar! Strażacy będą musieli gasić ogień, a Marzenka o mało co nie znalazłaby się w niebezpieczeństwie! 

- Pani Marzenko, ledwo uszlimy z życiem! - zacznie lamentować Leon, kiedy kobieta zacznie mieć do nich pretensje.

- A panowie dokąd? Zapraszam do sprzątania i czyszczenia! Do roboty! - wrzaśnie wściekła na mężczyzn, którzy spróbują uniknąć konsekwencji.

W 1533 odcinku "M jak miłość" na szczęście nic nikomu się nie stanie, a siedlisko nie spłonie, ale będzie mało brakować! 

Najnowsze